NVIDIA Hakkında

  • NVIDIA HABERLERİ
  • NVIDIA BLOGU
  • YATIRIMCILAR
Çocuklar için Gizlilik İlkesi

Bu politika en son 6 Ocak 2013 tarihinde güncellenmiştir.

NVIDIA, tüm web sitesi kullanıcılarımız ve 13 yaşın altındaki çocukların (“Çocuklar”) Kişisel Bilgilerinin toplanması ve kullanılmasını düzenleyen Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası 1998 (COPPA) çerçevesinde özellikle genç kullanıcılarımız için gizlilik konularını çok ciddiye almaktadır.

NVIDIA genel Çevrimiçi Gizlilik İlkesi için [BURAYI TIKLAYIN]

 

Çocuklar için Gizlilik İlkesi

NVIDIA’nın ilkesi, 13 yaşın altındaki Çocukların Kişisel Bilgilerini toplamaktan ve kullanmaktan kaçınmaktır.

www.nvidia.com.tr dahil olmak üzere NVIDIA web siteleri ve mobil uygulamaları Çocuklar tarafından kullanılmak üzere hazırlanmamıştır.

Kişisel Bilgilerin alınabileceği web sitesi alanlarımıza veya mobil uygulamalara Çocukların erişimini engellemek için gerekli teknolojik önlemleri almaktayız. Örneğin, Çocuklar kullanıcı forumlarına katılamaz, bir e-posta bültenine abone olamaz, ya da herhangi bir çekilişe veya yarışmaya giremez.

Eğer 13 yaşın altında bir Çocuğun teknik destek temsilcimize bir e-posta gönderdiğini, ya da herhangi başka bir şekilde NVIDIA’ya Kişisel Bilgilerini göndermiş olduğunu belirlersek, Çocuğun Kişisel Bilgilerini mümkün olan en kısa zamanda sistemimizden sileceğiz.

NVIDIA’nın Çocukların Kişisel Bilgilerinin toplanması ve kullanılması konusundaki ilkelerini değiştirmesi durumunda, ilgili değişiklikler burada yayınlanacaktır.

 

Bizimle İletişime Geçmek için

Eğer, NVIDIA’nın Çevrimiçi Gizlilik İlkesi veya Çocuklar için Gizlilik İlkesi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya tereddütünüz varsa, lütfen privacy@nvidia.com adresine bir e-posta gönderin, ya da: NVIDIA Corporation, 2701 San Tomas Expressway, Santa Clara, CA 95050 adresine yazarak bize ulaşın. Lütfen yukarıdaki e-posta adresine veya posta adresine ilettiğiniz Kişisel Bilgilerin hiçbir şekilde size reklam amaçlı malzemeler gönderilmek için kullanılmayacağından emin olun.

 
NVIDIA Hakkında

Görsel Hesaplama
NVIDIA Tarihçesi
Yönetici Biyografileri
NVIDIA Kariyerleri
NVIDIA Merkezleri
Politikalar

Şirket Bilgileri

NVIDIA Haberleri
NVIDIA Blogu
Yatırımcılar
NVIDIA Kanal Ortağı Programı

Şirket Politikaları

Yasal bildirimler
NVIDIA Sosyal Medya Politikası
Gizlilik Politikası
Ürün Güvenliği

İlgili Bağlantılar

NVIDIA Araştırmaları
NVIDIA Ortakları
Üniversiteler ile İlişkiler
Konuşmacı için İstekler

Bize Çevrimiçi Ulaşın

NVIDIA Blog NVIDIA Blogu
Facebook Facebook
YouTube YouTube