PC Oyunları

Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda sizi Samanyolu'ndan çok öteye, Andromeda galaksisine götürüyor. Orada, BİZİM uzaylı olduğumuz düşman topraklarda yeni bir yurt edinmek için vereceğimiz savaşa öncülük edeceksiniz. 

Mass Effect: Andromeda
 
 

Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda sizi Samanyolu'ndan çok öteye, Andromeda galaksisine götürüyor. Orada, BİZİM uzaylı olduğumuz düşman topraklarda yeni bir yurt edinmek için vereceğimiz savaşa öncülük edeceksiniz.

 
For Honor
For Honor

Savaş sislerinin içinden geçin ve yemyeşil, zorlu muharebe alanlarında çarpışan cesur Şövalyelere, acımasız Vikinglere ve ölümcül Samuraylara katılın. Orta Çağ silahları üzerinde ustalaşın ve sürükleyici devam hikayeleri ve özgün çoklu oyuncu modlarıyla acımasız, hızlı tempolu yakın dövüşlere katılın.

 
Ghost Recon: Wildlands
Ghost Recon: Wildlands

Ghost Recon: Wildlands ile düşman hatlarının ötesine geçin. Efsanevi Amerikan Özel Harekat Timi The Ghosts'un üyesi olarak, istikrarı bozacak ve böylece Santa Blanca Karteli ile yozlaşmış hükümet arasındaki ittifakı yok edecek bir kaos yaratın.

 
The Witness
The Witness

The Witness; keşfetmenizi bekleyen onlarca mekan ve 500'ü aşkın bulmaca ile dolu bir dünyada geçen, tek oyunculu bir oyun. Bu oyun zekanıza saygı duyar ve zamanınızın değerini bilir. İçinde zaman doldurmaya yönelik hiçbir şey yok, yani her bulmaca oyuna kendi yeni fikrini katıyor. Kısacası bu, fikirlerle dolu bir oyun.

 
The Unspoken
The Unspoken

Büyü yapmanın gizli sanatını öğrenin. Deneyimli geliştirici Insomniac Games'in sunduğu Oculus Touch özellikli VR aksiyon oyunu The Unspoken sizi büyülerin gizli dünyasına ve büyücüler arasındaki düelloya davet ediyor.

 
Werewolves Within
Werewolves Within

Oyun gecesi VR'a geliyor. Masa oyunlarının özünü ve rekabet ruhunu Sanal Gerçeklikte birden çok oyuncuyla yakalayan Werewolves Within'da gizli kimlikleri ortaya çıkarın!

 
Watch Dogs 2
Watch Dogs 2

Hack gücü ve DedSec sizin tarafınızda. Asrın Hackini başlatarak ctOS 2.0'ı çökertin ve özgürlüğü ait olduğu yere, insanlara geri verin.

 
Dishonored®2
Dishonored®2

Arkane Studio’nun 100’den fazla “Yılın Oyunu” ödülü kazanan ünlü birinci şahıs nişancılık oyunu Dishonored’in devamı Dishonored 2’de doğa üstü güçlere sahip suikastçi rolünü bir kez daha üstlenin.

 
Shadow Warrior 2
Shadow Warrior 2

Flying Wild Hog şirketi tarafından hazırlanan Shadow Warrior 2, eski şogun komutan Lo Wang'ın başına gelenleri konu alan sıradışı birinci şahıs nişancı türündeki oyunun devrim niteliğindeki yeni sürümüdür.

 
Titanfall 2
Titanfall 2

Pilot ve Titan, Respawn Entertainment'ın büyük bir heyecanla beklenen Titanfall® 2 oyununda görülmemiş şekilde güçlerini birleştiriyor. İnsan ile makine arasındaki eşsiz bağı ortaya çıkaran tek oyunculu bir mücadele içeren ve daha sürükleyici bir çok oyunculu deneyim ile desteklenen Titanfall 2, yaratıcı kırılma noktalarıyla zenginleştirilen yüksek tempolu bir aksiyon sunuyor.

 
Eagle Flight
Eagle Flight

Gökyüzü sizin! Paris'in üzerinde uçuşa geçin; Sanal Gerçeklik ile şehri ilk defa böyle göreceksiniz!.İnsanlar yeryüzünden silindikten 50 yıl sonra doğanın Paris'i ele geçirmesi bize nefes kesici bir oyun alanı bıraktı. Bir kartal olarak şehrin simgesel yapılarının üzerinde süzülebilir, dar sokaklarında dalışa geçebilirsiniz. Bölgenizi korumak için havada rakiplerinizle mücadeleye girmeniz de gerekecek.

 
World of Warcraft®: Legion™
World of Warcraft®: Legion™

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen World of Warcraft®: Legion™ beğenilen devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununa altıncı genişleme paketini getiriyor.

 
Gears of War 4
Gears of War 4

Tüm zamanların en çok beğeni toplayan bilgisayar oyunlarından birine dair yeni bir efsane başlıyor. JD Fenix ve arkadaşları Kait ve Del, köylerine yapılan bir saldırıdan kıl payı kurtulduktan sonra, sevdiklerini kurtarırken yeni korkunç bir düşmanın kaynağını keşfedecek.

 
Paragon
Paragon

EPIC Games’in PC üzerindeki yeni MOBA oyunu Paragon, direkt üçüncü şahıs kontrolü ve derin stratejik seçenekleriyle sizi aksiyonun içine alıyor.

 
Dead by Daylight
Dead by Daylight

Dead by Daylight, bir oyuncunun vahşi Katil rolünde ve diğer dört oyuncunun da Katilden kaçarak yakalanmaktan, işkence görmekten ve öldürülmekten kaçtığı, çok oyunculu (4'e 1) bir korku oyunudur.

 
Hard Reset Redux
Hard Reset Redux

Hard Reset Redux, PC için aksiyon yüklü, tek oyunculu bir atış oyunudur. Beklenenin üzerinde yıkım, çok sayıda düşman, müthiş silah çeşitliliği ve güzel bir şekilde ortaya konmuş sanal alem ortamı. Hard Reset atış oyunlarında kesinlikle olay yaratacak.

 
LawBreakers
LawBreakers

Fizik kurallarının dahi geçerliliğini yitirerek yoğun bir yerçekimine dayalı mücadele ve kanlı bir arenanın oluştuğu bu heyecan verici yeni birinci şahıs atış oyununu geliştirmeye ve iyileştirmeye yardımcı olacağınız LawBreker Erken Erişim programında yerçekimine karşı koyun.

 
Umbrella Corps
Umbrella Corps

Umbrella Corps™ Resident Evil® evreninde geçen hızlı tempolu yeni bir üçüncü şahıs atış oyunudur.

 
Dangerous Golf
Dangerous Golf

Bu oyun, bildiğiniz Golf oyunlarından değil. Espri dolu ve muhteşem fizik tabanlı bu imha oyununda cesur artistik vuruşlar ile yüksek skorlara imza atın.

 
Raw Data
Raw Data

Tepeden tırnağa sanal gerçeklik için geliştirilmiş olan Raw Data’nın action combat oyun tarzı, sezgisel kontrolleri, zorlu düşman unsurları ve bilim kurgu atmosferi sizi tamamen oyun dünyasının içine çekecek.

 
The Assembly
The Assembly

The Assembly sanal gerçeklik kulaklık setleri için yeni baştan geliştirilen, olgun izleyiciler için birinci şahıs etkileşimli bir oyundur.

 
NVIDIA VR Funhouse
NVIDIA VR Funhouse

VR Funhouse’a hemen katılın ve eğlence ve oyunlarla dolu sanal karnavalda yerinizi alın. Bir okçu olun ve alevli oklar atın.

 
Red Bull Air Race – The Game
Red Bull Air Race – The Game

Yarış oyunları konusunda uzman Slightly Mad Studios (Project Cars) tarafından geliştirilen ve ilk gamescom 2015 etkinliğinde duyurulan Red Bull Air Race – The Game bu yıl PC platformu için çıkacak ve tamamen ücretsiz olacak.

 
Obduction
Obduction

Gündelik hayat sona erdi. Göklerden düşen organik bir cisim açıklanamaz bir şekilde sizi evrende dolaştırıyor. Yabancı bir arazide toprak parçalarının dağılmış olduğu Hunrath adında tuhaf bir yerdesiniz.

 
World of Warships
World of Warships

Heyecanla beklenen World of Warships, Wargaming kataloğuna eklenecek en son ücretsiz savaş oyunudur.

 
The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine
The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine

Geralt of Rivia oyununda profesyonel bir canavar katili olun ve savaşın uğramadığı ve krallığı dehşete düşüren bir canavarın arkasındaki korkunç sırrı ortaya çıkaracağınız uzak Toussaint ülkesini keşfedin.

 
Fractured Space
Fractured Space

Fractured Space, beş alan üzerinde 5'e 5 yapılan, rekabete dayalı taktiksel bir uzay savaşıdır.

 
BattleBorn
BattleBorn

Borderlands oyununun geliştiricilerinden bu yeni nesil atış oyununda, muazzam bir kahramanlar çetesi evrenin en son yıldızını esrarengiz bir kötülükten korumak için savaşıyor.

 
Mirror’s Edge™ Catalyst
Mirror’s Edge™ Catalyst

Mirror’s Edge Catalyst akıcı, birinci şahıs aksiyon ile aksiyon-macera çıtasını yükseltiyor ve oyuncuları Glass şehrinde özgürlük için mücadele eden Faith'in hikayesinin içine alıyor.

 
Dark Souls™ Ⅲ
Dark Souls™ Ⅲ

Yangınlar sönerken ve dünya yıkıntılar içinde kalırken, daha büyük düşmanlar ve ortamlarla dolu bir evrene doğru ilerleyin. Serinin keyifli oyun deneyimi ve sürükleyici grafikleri ile efsanevi bir ortam ve karanlığın olduğu bir dünyaya dalın.

 
Chronos
Chronos

Chronos, bir kahramanın ülkesini büyük bir kötülükten korumak üzere çıktığı yolculuğu hikaye eden bir RPG oyunudur.

 
Budget Cuts
Budget Cuts

Budget Cuts, düşmanlardan kaçmaya ve bir ışınlanma silahı kullanarak seviye atlamaya çalıştığınız bir VR gizli hareket oyunudur.

 
Everest VR
Everest VR

Everest Zirvesi’ne tırmanmanın nasıl bir his olduğunu siz de birinci şahıs görevlerle ilk elden yaşayın. Aslına uygun ve benzersiz görsellerin oyuncu hareketleriyle birleştiği, hem gerçek hem de büyüleyici bir VR yolculuğu.

 
Fantastic Contraption
Fantastic Contraption

Fantastic Contraption Vive VR için gerçeküstü bir inşaat oyunudur. Gerçek boyutlarda, ulaşabileceğiniz kadar yüksek makineler inşa edip suyun üzerinde yüzen bir adanın diğer kenarında bulmacalar çözmek üzere fırlatın, yuvarlayın ve döndürün.

 
Hover Junkers
Hover Junkers

Hover Junkers, özel olarak sanal gerçeklik için geliştirilmiş olan VR + YALNIZCA HAREKET KONTROLLÜ çoklu oyuncu uçan kale oyunudur.

 
Thunderbird: The Legend Begins
Thunderbird: The Legend Begins

Thunderbird, sizi söylencelerin ve efsanelerin gözlerinizin önünde gerçek olduğu bir harikalar dünyasına götüren ödüllü bir Sanal Gerçeklik macera serisidir.

 
Edge of Nowhere
Edge of Nowhere

Edge of Nowhere, sizi kaybolan bir keşif ekibini aramak üzere Antarktika'nın uzak bölgelerine götüren VR üçüncü şahıs aksiyon macera oyunudur.

 
Final Approach
Final Approach

Tam bir Sanal Gerçeklik dünyasında daha önce hiç olmadığı gibi gökleri kontrol altına alın! Yanan uçaklar, yakıtı azalan commuter uçaklar, havada çarpışmalar, acil durum kurtarmaları ve askeri uygulamalar ile hemen ilgilenmeniz gerekiyor.

 
The Gallery – Episode 1: Call of the Starseed
The Gallery – Episode 1: Call of the Starseed

The Gallery, 80'lerin karanlık fantazi macera filmlerinden ilham almış ve sanal gerçeklik için geliştirilmiş, bölümlerden oluşan fantazi keşif oyunudur.

 
ADR1FT
ADR1FT

ADR1FT, uyandığında kendini uzayda tahrip edilmiş uzay istasyonunun enkazı arasında sessizce dolaşan bir astronotun hikayesidir...

 
XCOM 2
XCOM 2

Dünya değişti ve uzaylıların egemenliği altına girdi. Aşılması olanaksız görünen güçlükler karşısında XCOM®'u yeniden inşa etmeli ve dünyayı kurtarmak ve insanlığı korumak için dünya çapında bir direniş başlatmalısınız.

 
Arizona Sunshine
Arizona Sunshine

Bir zombi kıyametinin ortasında, gerçekten oradaymış gibi, dokunacak kadar yakınınızda dolaşan zombi sürüleri arasından yolunuza devam etmeye çalışacaksınız. Arizona Sunshine oyununda, şiddetli bir sıcağın altında kıyamet sonrası Arizona'da hayatta kalma mücadelesi sizi bekliyor.

 
Need For Speed
Need For Speed

Beş Oynama Şeklinin olduğu bu heyecan verici yeni Need for Speed™ oyununda kentsel otomobil kültürünün geceye ait açık dünyasını keşfedin.

 
EVE: Valkyrie
EVE: Valkyrie

EVE: Valkyrie™ sanal gerçeklik teknolojisindeki en son gelişmelerden yararlanmak için yeni baştan geliştirilen ödüllü, heyecanla beklenen çok oyunculu köpek dövüşü atış oyunudur.

 
Street Fighter V
Street Fighter V

Street Fighter V ile efsanevi dövüş oyunu geri dönüyor! Unreal Engine 4 teknolojisi ile güçlendirilen muhteşem görseller, World of Warrior gelecek neslini olağanüstü ayrıntılarla resmederken, heyecan verici ve erişilebilir savaş mekanikleri hem yeni başlayanların hem de ustaların keyif alacağı sonsuz dövüş sunar.

 
Tom Clancy’s The Division™
Tom Clancy’s The Division™

Kara Cuma – yıkıcı bir salgın New York Şehri'ni kasıp kavururken temel hizmetler birer birer çökmeye başlar. Yiyecek ve su olmadan toplum yalnızca birkaç gün içinde çöküş yaşar ve kaos başlar.

 
Brawlhalla
Brawlhalla

Tarihteki en sert savaşçıların övünme hakları, sınırsız yeşillik ve rakibi yerle bir etmenin keyfine varmak için sonu olmayan bir şampiyonlar turnuvasında birbirine karşı mücadele ettiği bir 2D platform dövüş oyunu.

 
Layers of Fear
Layers of Fear

Layers of Fear, başyapıtını tamamlamaya çalışan çılgın bir ressamı yönettiğiniz bir psikolojik korku oyunudur. Geçmiş yüzyıllara ait başyapıt niteliğinde resimlerden ve 19. yüzyıl mimarisi ve dekorundan ilham almıştır.

 
Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas
Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas

Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas sürükleyici bir hikaye anlatımı, nefes kesici 3D görselleri ve heyecanlı oyunu tek bir destansı aksiyon-macera deneyiminde bir araya getiriyor.

 
Sublevel Zero
Sublevel Zero

Sublevel Zero gerçekliğin altüst olduğu bir evrende geçen, altı serbestlik dereceli birinci şahıs atış oyunudur. Görevi, eski teknolojiyi yağmalamak olan yalnız bir savaş uçağı pilotunun kontrolünü ele geçirin.

 
Submerged
Submerged

Submerged, sel basmış gizemli bir şehirde gezindiğiniz ve geniş dış mekan ortamlarında ıssızlığın güzelliğini keşfettiğiniz üçüncü şahıs mücadelesiz bir oyundur.

 
Rise of The Tomb Raider
Rise of The Tomb Raider

Dünyanın en güzel dövüşme ortamlarında geçen ve destansı, heyecan dolu aksiyon dakikalarının olduğu Rise of the Tomb Raider, ölümsüzlüğün sırrını keşfetmek için çıktığı yolculukta ilk mezarı baskınını yapan Lara Croft'a katılacağınız sinematik bir hayatta kalma aksiyon macerası sunar.

 
Overwatch
Overwatch

Küresel bir kriz döneminde, uluslararası bir görev kuvveti savaşın parçaladığı bir dünyaya barış getirmek için bir araya geliyor: OVERWATCH.

 
StarCraft II: Legacy of the Void
StarCraft II: Legacy of the Void

StarCraft II üçlemesinin destansı bilim kurgu hikayesinde son bölüm olan StarCraft II: Legacy of the Void oyununda her şey sona ermelidir. Legacy of the Void, yeni birimler ile yeni yardımlaşma ve çoklu oyuncu modları ile en son strateji deneyimidir ve en iyi StarCraft oyunudur.

 
Call of Duty: Black Ops III
Call of Duty: Black Ops III

Yeni bir cins Black Ops askerin ortaya çıktığı, insanlık ve teknoloji arasındaki çizginin belirsizleştiği, ileri teknoloji askeri robotların savaşın kurallarını belirlediği karanlık gelecekte geçen Call of Duty: Black Ops III oyununa hoşgeldiniz. En son 1 oyunda 3 oyun deneyimi.

 
Assassin’s Creed Syndicate
Assassin’s Creed Syndicate

Sizi Assassin’s Creed® Syndicate oyununda ikiz kız kardeşi Evie'nin yardımıyla milyonların kaderini değiştirecek olan Jacob Frye ile tanıştıralım. Aksiyon, entrika ve acımasız dövüş sahneleriyle dolu içgüdüsel bir macerada, Londra üzerine çökmüş sömürü düzenini kırmak için yeraltı dünyasını toplamak ve ona liderlik etmek üzere ayağa kalkın.

 
Fallout 4
Fallout 4

Fallout 3 ve The Elder Scrolls V: Skyrim oyunlarının geliştiricisi Bethesda Game Studios, sizi bugüne kadar geliştirdikleri en iddialı oyun ve açık dünya oyun deneyiminin gelecek nesli olan Fallout 4 dünyasına davet ediyor

 
Triad Wars
Triad Wars

Triad Wars güç, zenginlik ve itibarın mükafat olduğu Hong Kong'un yeraltı suç dünyasında geçen heyecan verici bir açık dünya oyunudur.

 
Mad Max
Mad Max

Mad Max oyunu, Max'ın arabasının hayatta kalmak için en önemli varlığı olduğu kıyamet sonrası bir ortamda geçen bir açık dünya oyunudur. Oyuncular, Wasteland'e hakim olmak için savaşan vahşi gruplara karşı tehlikeli kara ve fizik tabanlı araçlarla mücadele ederek hayatta kalmak zorunda olan yalnız savaşçı Mad Max olarak oynayacak.

 
Heroes of the Storm
Heroes of the Storm

Heroes of the Storm™ en sevdiğiniz Blizzard karakterlerinin baş rolde olduğu ücretsiz oynanan bir takım dövüş oyunudur. Heroes oyununda, Warcraft, StarCraft ve Diablo evrenlerinden ikonik karakterler ve kötü adamlar Nexus'a—Blizzard evreninin kavşakları—girer ve destansı, hiçbir kısıtlamanın olmadığı mücadelede rekabet ederler.

 
The Talos Principle
The Talos Principle

The Talos Principle, efsaneviSerious Sam oyunlarının yaratıcıları Croteam'den felsefi birinci şahıs bulmaca oyunudur.

 
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege, ünlü Ubisoft Montreal stüdyosu tarafından yeni nesil ev konsolu ve PC için geliştirilen, geniş kitlelerce beğenilmiş birinci şahıs atış oyununun en yeni sürümüdür.

 
Supernova
Supernova

İşte insanlığın uzaya yolculuk yaptığı uzak gelecek. Kendi güneş sistemlerini evcilleştiren insan ırkı, tehlikeler arasında yeni bir dünya bulmak için evrenin derinliklerine doğru bir arayışa başlıyor. Kadim ve gizemli geçitler, insanlığı galaksiye karşı savaş açma hazırlığı yapan büyük, acımasız uzaylı orduları ile karşı karşıya getirmiştir.

 
Battlecry
Battlecry

Üçncü şahıs aksiyon ve hızlı tempolu atış ögelerini bir araya getiren BATTLECRY takıma dayalı mücadele, yoğun taktiksel savaş ve rekabetçi çoklu oyuncu aksiyonun olduğu yeni bir oyun deneyimi sunuyor.

 
METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain
METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain

Metal Gear oyununda beşinci bölümü oluşturan ve gizemli ikiz oyun projesinin bir parçası olan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Snake ordu hatlarının karmaşık efsanesini sürdürerek Metal Gear Solid: Peace Walker, Metal Gear Solid: ve geriye kalan Metal Gear sahnelerindeki hikayeleri birbirine bağlıyor.

 
ARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved

Çıplak bir şekilde esrarengiz bir adada donuyorsunuz ve açlıktan ölüyorsunuz. Hayatta kalmak için avlanmalı, malzemeler yapmalı, yiyecek ürünler yetiştirmeli ve barınaklar inşa etmelisiniz. Dinozorları ve diğer ilk çağ yaratıklarını öldürmek ve evcilleştirmek için becerilerinizi ve kurnazlığınızı kullanın, yüzlere oyuncu ile birlikte veya yerel olarak oynayın!

 
Dirty Bomb
Dirty Bomb

İngiltere merkezli Splash Damage tarafından geliştirilen Dirty Bomb rekabete dayalı, yoğun, takım olarak oynanan çok oyunculu birinci şahıs atış oyunudur. Yakın bir gelecekte, radyasyona maruz kalmış Londra'da geçen Dirty Bomb servet ve birtakım haklar için zorlu bir mücadelede birbirleri ile savaşan renkli ve tamamen kişiselleştirilmiş Paralı Asker takımlarının olduğu bir oyundur.

 
KILLING FLOOR 2
KILLING FLOOR 2

KILLING FLOOR 2 oyununda oyuncular, Zed salgınının hızla yayıldığı ve önlenmesi imkansız bir ivme kazanarak Avrupa Birliği’ni felç ettiği Avrupa kıtasına ayak basmaktadır.

 
Project Cars
Project Cars

Project CARS bir sürücü için en son deneyim!

 
Wolfenstein®: The Old Blood™
Wolfenstein®: The Old Blood™

Wolfenstein: The Old Blood, eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan birinci şahıs aksiyon-macera avcı oyunu Wolfenstein: The New Order’ın tek başına oynanabilen bir tanıtım oyunudur.

 
Trine 3
Trine 3

Üç kahraman harikalar, bulmacalar, tehlikeli düşmanlar ve tuhaf sihirler ile dolu büyüleyici bir masalda serüvene çıkıyor. Şimdi ilk kez tam oynanabilir 3D ortamda!

 
Batman®: Arkham Knight
Batman®: Arkham Knight

Batman™: Arkham Knight, Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ödüllü üçlemeyi destansı bir sona ulaştırıyor. Yalnızca Yeni Nesil platformlar için geliştirilen Batman: Arkham Knight, Rocksteady'nin farklı tasarımdaki Batmobile versiyonunu sunuyor.

 
The Witcher 3: Wild Hunt
The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt anlamlı seçimler ve etkili sonuçlar ile dolu, görsel açıdan muhteşem bir fantazi evreninde geçen, hikayenin yönlendirdiği, gelecek nesil açık dünya rol üstlenme oyunudur. Eski bir kehanetten bir çocuğu bulmakla görevli canavar avcısı Geralt of Rivia olarak oynayacaksınız.

 
Homeworld: Remastered
Homeworld: Remastered

The Homeworld oyunları, tutkulu fan komünitesinin desteği ve katkıları ile geliştirme ekibinin özverili çalışmaları sonucunda yeniden düzenlendi.

 
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V for PC versiyonundaki önemli görsel ve teknik güncellemeler ile Los Santos ve Blaine County hiç olmadığı kadar gerçekçi.

 
Battlefield Hardline
Battlefield Hardline

Suçlulara karşı polislerin yer aldığı bu oyun, Battlefield ve Dead Space oyunlarının arkasındaki ekipler tarafından dinamik bir şekilde güncellenmektedir.

 
Elite Dangerous
Elite Dangerous

Kıran kırana bir galakside kendi uzay geminizin kontrolünü ele alın. 3300 yılında Samanyolu'nun tam ölçekli, masalsı ortamında artan yıldızlararası çekişmeler sonucunda galaktik süper güçler temsili savaşlar yapmaktadır.

 
Evolve
Evolve

Evolve, bağımlılık yapan adrenalin yüklü 4'e karşı 1 aksiyon içeren gelecek nesil çoklu oyuncu atış oyunudur. Bir oyuncunun kontrol ettiği Canavar, farklı becerilere sahip dört avcıdan oluşan bir ekibi zekice alt etmelidir.

 
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Konami Digital Entertainment'ın tüm dünyada tanınan yapım şirketi Kojima Productions METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES ile Metal Gear Solid oyunundaki son başyapıtını sunuyor.

 
World of WarCraft: Warlords of Draenor
World of WarCraft: Warlords of Draenor

Kan yerine çelikle oluşturulan Old Horde çağı. Büyük ork klanlarının bir araya geldiği Iron Horde, Draenor gezegenini korku salan savaş makineleri altında eziyor.

 
The Evil Within
The Evil Within

The Evil Within hayatta kalma dehşetinin anlamını içeren bir oyundur. Sizi gerilimin en üst seviyesine götürecek bir dünya oluşturmak üzere İncelikle işlenmiş ortamlar, dehşet verici heyecan ve karmaşık bir hikaye bir araya geliyor.

 
Warhammer 40,000: Eternal Crusade
Warhammer 40,000: Eternal Crusade

Warhammer 40,000: Eternal Crusade 3. şahıs Yoğun Mücadele RPG oyunudur. Oyuncular, 41. milenyum çatışma gruplarından birini seçip açık, kalıcı bir dünyanın kontrolünü ele geçirmek için diğer oyuncularla savaşır.

 
The Crew
The Crew

Sürekli, büyük ve canlı bir dünyaya kurulmuş olan The Crew oldukça ilgi çekici, heyecanlı, çeşitli ve açık bir özelliğe sahip.

 
Assassin’s Creed Unity
Assassin’s Creed Unity

Assassin’s Creed® Unity satış rekorları kıran oyununun yeni Anvil motoru ile güçlendirilmiş ve yeni nesil için yeniden düzenlenmiş en son bölümü karşınızda.

 
Far Cry 4
Far Cry 4

Yepyeni, devasa bir açık dünyanın olduğu Far Cry® 4 ile oyuncular en geniş kapsamlı ve etkileyici Far Cry deneyimini yaşayacak.

 
Fable Anniversary
Fable Anniversary

HD görseller ve ses ile yeniden düzenlenen ve klasik RPG oyununun muhteşem bir yorumu olan Fable Anniversary, sadık fanlarını ve yeni oyuncuları aynı derecede heyecanlandıracak!

 
Infinite Crisis
Infinite Crisis

Infinite Crisis oyunu. DC Comics çoklu evreninde geçen rekabetçi bir çevrimiçi oyun oluşturmak üzere RPG ve Strateji oyun türlerini bir araya getiriyor.

 
Strife
Strife

Strife keyifli, aksiyon yüklü ve ödül dolu bir çoklu oyuncu takım oyunudur. Stratejik, oturum bazlı oyunda kahramanınız için yeni malzemelere ve evcil hayvanlara yatırım yaparak hesabınızı güçlendiriyor ve bir kahramanı acemiden uzmana dönüştürüyorsunuz.

 
Orcs Must Die! Unchained
Orcs Must Die! Unchained

Orcs Must Die! Unchained, kahraman ekiplerin tarihi kalelere saldırmak ve onları savunmak için kıyasıya mücadele ettiği hızlı tempolu bir Kale Kuşatma aksiyon oyunudur.

 
Lords of the Fallen
Lords of the Fallen

Şeytani Rhogar ordusu karanlık aleminden bir kez daha ortaya çıkıyor. Toplum tarafından dışlanan sabıkalı suçlu Harkyn, kurtuluş için dünyanın son umududur. Karmaşık ve tatmin edici bir arbede mücadele sisteminin yanı sıra güçlü sihirler kullanarak bu hızlı tempolu aksiyon RPG oyununda kendinizi kaybedin.

 
Borderlands: The Pre-Sequel!
Borderlands: The Pre-Sequel!

Borderlands: The Pre-Sequel oyununda sizi Pandora'nın uydusuna götüren yepyeni bir macerada ateş ederek ve yağmalayarak yolunuza devam edin, bu sonbaharda çıkıyor!

 
Ultra Street Fighter IV
Ultra Street Fighter IV

Dünyanın en müthiş dövüş oyunu Ultra Street Fighter IV ile yepyeni bir seviyeye ulaşıyor.

 
Watch_Dogs
Watch_Dogs

Suç geçmişi şiddet dolu bir aile trajedisine yol açan zeki bir bilgisayar korsanı ve eski eşkıya Aiden Pearce olarak oynayacaksınız. Şimdi ailenizin canını yakanları avlama zamanı, şehrin şebekesine bağlı here şeyi yöneterek çevrenizdeki herkesi izleyip haklayabileceksiniz.

 
Wolfenstein: The New Order
Wolfenstein: The New Order

Karanlık ruhlar dünyaya terör estiriyor, onları ancak siz klasik FPS oyunun yeniden düzenlendiği Wolfenstein: The New Order oyununda durdurabilirsiniz.

 
Dark Souls II
Dark Souls II

Dark Souls™ II, 2011'in çok ilgi gören ve video oyunları tarihinin en muhteşem deneyimlerinden biri olarak değerlendirilen Dark Souls'un devam oyunudur.

 
Landmark
Landmark

Landmark, şu anda Closed Beta olan bir bina yapma MMO oyunudur.

 
Heroes and Generals
Heroes and Generals

Heroes & Generals, İtilaf ve İttifak devletlerinin kontrol savaşı verdiği II. Dünya Savaşı Avrupası'nda geçen Stratejik Çok Oyunculu Mücadele içeren Ücretsiz bir Geniş Çaplı Çevrimiçi FPS oyunudur.

 
Titanfall
Titanfall

Titanfall, çevrimiçi çoklu oyuncu oyun deneyiminde çıtayı yükseltmek için adrenalin, duvar koşusu, çift atlama aksiyonunu güçlü, hızlı titan savaşı ile bir araya getiren birinci nesil atış oyunudur.

 
Daylight
Daylight

Terk edilmiş bir hastanede, ışık için yalnızca cep telefonunuzu kullanarak ilerleyip kaçmaya çalışırken binanın karanlık suçlarla dolu geçmişini keşfedersiniz. Daylight oyununda yaşanan her deneyim benzersizdir ve oyun en iyi karanlıkta tek başına oynanır.

 
NASCAR ‘14
NASCAR ‘14

NASCAR ’14 oyununda dünyanın en heyecan verici motor sporları serisi heyecanını son sürat yaşama sırası sizde.

 
Metal Gear Rising: Revengeance
Metal Gear Rising: Revengeance

Kojima Productions ve PlatinumGames tarafından geliştirilen METAL GEAR RISING: REVENGEANCE, meşhur METAL GEAR oyununu yepyeni bir aksiyon deneyimi ile heyecan verici yeni bir ortama taşıyor.

 
Heroes of Newerth
Heroes of Newerth

Heroes of Newerth Defense of the Ancients popüler modunu temel alan, oturum tabanlı çok oyunculu bir aksiyon RPG oyundur. 5'er kişilik iki ekip, düşman üssünü AI kontrollü orduların yardımıyla yok etmeye çalışan özel Hero birlikleri olarak oynarlar.

 
YAIBA: NINJA GAIDEN Z
YAIBA: NINJA GAIDEN Z

Bu yeni Ninjan Gaiden serisi oyunda canlı bir çizgi romana dahil olun. Yaiba, ninja kılıcını ve mekanik silahlarını savurarak zombileri acımasızca katlederken sınırları aşıyor.

 
Dying Light
Dying Light

Dying Light, büyük ve tehlikeli bir dünyada geçen birinci şahıs, aksiyon hayatta kalma korku oyunudur. Oyuncular, gün boyunca tehlikeli bir salgının hüküm sürdüğü geniş bir kentsel alandan geçerken erzak arayışlarını sürdürürler ve hastalığa yakalanmış nüfusa karşı savunmak için silahlar geliştirirler.

 
XCOM: Enemy Within
XCOM: Enemy Within

XCOM®: Enemy Within, 2012 Yılın Oyunu ödüllü XCOM: Enemy Unknown oyununun gelişmiş versiyonudur. Enemy Within oyununda yeni düşman ve uzaylı tehditlerine karşı mücadele için inanılmaz yetenekler, yükseltmeler ve silahlar eklenmiştir. Bu geliştirilmiş versiyonda yepyeni bir oyun deneyimi sunmak üzere ayrıca yeni haritalar, yeni taktiksel ve stratejik oyun, yeni çoklu oyuncu içeriği gelmiştir.

 
Assassin's Creed IV Black Flag
Assassin's Creed IV Black Flag

Assassin'ler tarafından eğitilen karizmatik ama acımasız korsan kaptanı Edward Kenway olun. Bugüne kadar geliştirilen en büyük ve eb farklı Assassin’s Creed dünyasını keşfedin.

 
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Sürekli değişen destansı FINAL FANTASY oyununda yerinizi alarak tüm dünyadan insanlarla macera yaşayıp keşifler yapın. Bu çok satan oyunun tüm ayrıcalıklı özelliklerini yaşayın - hava gemileri, çokobolar, moogle'lar ve çok daha fazlası!

 
Elder Scrolls Online
Elder Scrolls Online

Elder Scrolls Online, ödüllü oyunun efsanevi deneyimini ilk kez çevrimiçi olarak kullanıcılara sunan en son bölümüdür. Katıldığınız müttefik güçlerden yaptığınız savaşlara, tüm seçimleriniz kaderinizi ve Tamirel dünyasını şekillendirecek.

 
Path of Exile
Path of Exile

Karanlık Wraeclast kıtasında hayatta kalma mücadelesi veren bir Sürgünsünüz ve ve size yanlış yapanlardan intikamınızı almak için savaşıyorsunuz. Üst düzey oyuncular tarafından geliştirilen Path of Exile, karanlık bir fantazi dünyasında geçen çevrimiçi bir RPG oyunudur.

 
Warface
Warface

Far Cry ve Crysis oyunlarının ödüllü yaratıcılarına ait yeni atış oyunu Warface'de cephe hattını vurun. Warface, yoğun işbirliği ve rekabet içeren oyunu doğrudan tarayıcınıza taşır ve ücretsiz oyun sınırlarını zorlamak için Crytek CRYENGINE teknolojisinin gücünü kullanır.

 
Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts

Bir neslin oyun tanımını yapan oyun çıtayı bir kez daha yükseltiyor. Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision Publishing, Inc. tarafından yayınlanan Call of Duty®: Ghosts dünyada fırtınalar estirmeye hazır.

 
War Thunder
War Thunder

War Thunder; II. Dünya Savaşı askeri havacılık, zırhlı araçlar ve filolar çevresinde geliştirilmiş gelecek nesil MMO mücadele oyunudur. Tüm dünyadan gerçek oyuncularla savaşarak büyük çarpışmaların hepsinde mücadele edeceksiniz.

 
Batman: Arkham Origins
Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins oyununda genişletilmiş bir Gotham Şehri vardır ve oyun Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City olaylarından birkaç yıl öncesini anlatan orijinal bir ön tanıtım sunar.

 
Marvel Heroes
Marvel Heroes

Marvel Heroes, Diablo ve Diablo 2 oyunlarının arkasındaki vizyoner David Brevik tarafından geliştirilen aksiyon yüklü, çok oyunculu ÜCRETSİZ bir çevrimiçi oyundur. İkonik Marvel Universe'de geçen Marvel Heroes, Aksiyon RPG ve MMO oyunların tarzlarını kapsamlı Marvel Heroes kahramanları kitaplığı ile bir araya getiriyor.

 
The Bureau: XCOM Declassified
The Bureau: XCOM Declassified

XCOM: Firaxis Games tarafından geliştirilen Enemy Unknown, geliştirilen klasik oyun ile strateji meraklılarına heyecanlı dakikalar sunuyor. The Bureau şimdi de XCOM evreninde yeni bir deneyim sunacak.

 
Lost Planet 3
Lost Planet 3

Lost Planet™ serisinin son bölümü, daha önceki oyunlardaki olağanüstü ve beklenmedik koşulları yeniden karşınıza çıkarıyor, ancak hiç olmadığı kadar sert bir şekilde.

 
Warframe
Warframe

Warframe, gelişmekte olan bir bilim kurgu dünyasında geçen ücretsiz bir çevrimiçi aksiyon oyunudur. Güneş sisteminde oyuncunun düşmana karşı oynadığı istilalarda arkadaşlarınıza katılın ve Warframes gücünü elde edin. Dünyanızı tehdit eden düşmanlara karşı tek başınıza veya birlikte mücadele edin. Ninjalar Ücretsiz Oynuyor.

 
Remember Me
Remember Me

Remember Me™ oyuncuların, insanların beyinlerine girip anılarını çalma ve hatta değiştirme yeteneğine sahip olan eski bir bellek avcısı Nilin rolünü aldıkları bir 3. şahıs aksiyon macera oyunudur.

 
Tom Clancy's Splinter Cell® Blacklist™
Tom Clancy's Splinter Cell® Blacklist™

Sam Fisher, yeni oluşturulan 4. Kademe biriminin lideridir: Bu, sadece ABD Başkanı'nın emirlerini yerine getiren, gizli bir birimdir. Sam ve ekibi, bu teröristleri gereken her türlü aracı kullanarak avlamalı ve Blacklist geri sayımını, sıfıra varmadan durdurmalıdır.

 
Metro: Last Light
Metro: Last Light

Milyon satan Metro 2033'ün devamı olan Metro: Last Light, birinci şahıs nişancı aksiyonlarının adını daha da ileriye taşımanın yanı sıra, video oyun grafiğinde eşiği de yükseltiyor. NVIDIA GPU kullanıcıları, donanım hızlandırmalı PhysX efektler ve stereoskopik 3D Vision rendering konusunda deneyimlerini geliştirebiliyor.

 
Dead Island Riptide
Dead Island Riptide

Dead Island Riptide dünya genelindeki hayranlarına açık dünya oyun, birinci şahıs aksiyon ve rol üstlenme oyunu (RPG) özelliklerinin heyecan verici bir karışımını sunuyor.

 
Neverwinter
Neverwinter

En popüler Zindanlar ve Ejderhalar sefer ortamlarından biri olan Unutulmuş Alanlarda kurgulanmış olan oyunda, oyuncular küllerinden yeniden doğan ikonik şehir Neverwinter'ı keşfediyor ve savunuyor.

 
Resident Evil 6
Resident Evil 6

Raccoon City olayından on yılı aşkın süre sonra, sonra yeni bir biyolojik terör salgını dünyayı sarmak üzeredir. Bu oyun karmaşık kurgusu, tüyler ürpertici terör ortamının yaşattığı korku ve gerilim ile olağanüstüdür. Yoğun korku ve gerçekçiliğin hakim olduğu, yürekleri hoplatan Resident Evil 6 korku eğlencenin ulaştığı son noktadır.

 
StarCraft II: Heart of the Swarm
StarCraft II: Heart of the Swarm

Heart of the Swarm, StarCraft II hikayesine Wings of Liberty’nin bıraktığı yerden devam ederek Kerrigan’ın Swarm’ları yeniden birleştirip ArcuturusMengsk’den intikam alma arzusuna odaklanıyor. Oyuncular, 20 savaş seferi süresince Kerrigan’ın galaksiyi silip süpürerek çeşitli zerg türlerini kendi cephesine almasına tanık olacaklar.

 
Aliens: Colonial Marines
Aliens: Colonial Marines

Twentieth Century Fox Consumer Products ortaklığıyla geniş kitleler tarafından beğeni toplayan Gearbox Software tarafından geliştirilen Aliens: Colonial Marines, bu çok sevilen franchise oyuna yepyeni bir seviyede tüyler ürperten gerilim ve adrenalin yüklü aksiyon getirmektedir.

 
Anomaly 2
Anomaly 2

Anomaly 2, Anomaly Warzone Earth oyunundaki kule hücumu kavramını yeni bir seviyeye taşıyan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Taktiksel planlama ve mücadele eden birlikleri destekleyen Kumandan gibi ilk oyunun ana kavramlarını koruyan Anomaly 2, çok sayıda önemli yeni özellikler getirmektedir.

 
SimCity™
SimCity™

Oyunun tanımını değiştiren şehir simülasyonu geri dönüyor! Arzu ettiğiniz şehri oluşturun, şehrinizi şekillendiren seçimleri yapın ve şehrinizdeki Simlere güç verin.

 
XCOM Enemy Unknown
XCOM Enemy Unknown

Dünyayı uzaylıların istilasına karşı savunan XCOM: Enemy Unknown, 1993 yılındaki strateji oyunu klasiği X-COM: Enemy Unknown'un oldukça beğenilen bir devamı niteliğinde.

 
Call of Duty: Black Ops 2
Call of Duty: Black Ops 2

Call of Duty: Black Ops 2 serinin bugüne kadarki en büyük ve en iyi oyunudur. Black Ops 2, DirectX 11 desteği, gelişmiş Alan Derinliği efektleri ve TXAA Kenar Yumuşatma özellikleri ile satış tarihindeki teknolojik açıdan en gelişmiş oyundur.

 
Hawken
Hawken

Ücretsiz oynanan, çok oyunculu, makineleri temel alan atış oyunu Hawken , görsel keyfe katkıda bulunan Unreal Engine 3 grafikler, 3D Vision ve SLI desteği ile GPU hızlandırmalı PhysX efektleri içermektedir.

 
Assassin's Creed III
Assassin's Creed III

Assassin's Creed, Amerikan Devrimi'nin arkasındaki komployu açığa çıkarmak üzere ilk kez Kuzey Amerika'ya gidiyor.

 
Torchlight 2
Torchlight 2

Torchlight II, zindan savunması aksiyon rol üstlenme oyunu olan ve milyonlarca satan Torchlight oyununu her yönden geliştirerek çevrimiçi dört oyuncu ile oynama olanağı eklemiştir.

 
Dishonored
Dishonored

Arkane Software’in sır perdesinin ardındaki birinci kişi aksiyon-macera oyunu çarpıcı Dishonored ile zalim bir Steampunk dünyasına girin ve yozlaşma, ihanet ve cinayetle size uygun gelen şekilde başa çıkın.

 
World of Warcraft: Mists of Pandaria
World of Warcraft: Mists of Pandaria

World of Warcraft: Mists of Pandaria, oyunun aylık dokuz milyon kullanıcısının keyfini çıkartması için eklenen bir ton yeni içeriği ile piyasaya sürülen yılın en büyük MMO oyunudur. Mists of Pandaria oyunu NVIDIA Surround, 3D Vision, 3D Surround ve SLI tam desteği ile monitörlerinizi ve grafik kartlarınızı tam anlamıyala kullanmanıza olanak verecek.

 
End of Nations
End of Nations

Bir grup seçin ve baskıcı Order of Nations güçlerine karşı mücadele vermek için bu dünya savaşına katılın. Çok sayıda oyuncunun gerçek zamanlı olarak çevrimiçi oynayabildiği bir strateji oyunu olan ve 56 kadar oyuncunun eşzamanlı olarak katıldığı savaşları içeren End of Nations, stereoskopik NVIDIA 3D Vision ile oynanabilir.

 
Darksiders 2
Darksiders 2

Kardeşinin adını temize çıkarma ve dünyayı yeniden eski haline kavuşturma amacıyla Apocalypse’in dört atlısından biri olan Death orijinal, iyi eleştiriler alan Darkriders’ın aksiyonunu eşzamanlı olarak sürdürerek kendi destansı yolculuğunu sürdürür.

 
AirMech
AirMech

Gelecekte, Büyük Savaş’tan hayatta kalanlar mücadelelerine üst düzey savaş makinesi AirMech ile devam ediyor. Kendi AirMech’inizle göklere yükselin ve aynı adlı, ücretsiz, gerçek zamanlı strateji-aksiyon oyununda rekabet veya işbirliği içinde oynayın.

 
Planetside 2
Planetside 2

Uzun süredir beklenen, ücretsiz, çevrimiçi devasa çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu Planetside 2, piyasaya sürülmek üzere ve oyuncuları aksiyona çekmek için geliştirilen spor grafikleri, GPU-hızlandırmalı PhysX efektleri ve NVIDIA 3D Vision desteği ile, her zamankinden farklı.

 
MechWarrior Online
MechWarrior Online

MechWarrior, uzun bir aradan sonra CryEngine 3 grafikleri, DirectX 11 efektleri ve 3D Vision desteği özelliklerine sahip, ücretsiz oynanan MechWarrior Online olarak PC’ye dönüyor.

 
Borderlands 2
Borderlands 2

Borderlands daha büyük, daha iyi bir deneyimle geri döndü; aksiyon dolu oyun, zekice yaratılmış bir kurgu, 3D Vision desteği, NVIDIA Surround desteği ve NVIDIA GPU ile hızlandırılan çeşitli PhysX efektleri içeren bir deneyim.

 
Guild Wars 2
Guild Wars 2

Guild Wars oyununun uzun süredir beklenen devamı olan Guild Wars 2, gelişmiş DirectX 10 grafik efektleri içeren ve NVIDIA Surround, 3D Vision, 3D Vision Surround ve SLI desteği sunan, aboneliği ücretsiz çok oyunculu çevrimiçi rol üstlenme oyunudur.

 
RaiderZ
RaiderZ

Avcı ile av arasındaki ince çizginin belirsizleştiği yerde avlanmanın kalp atışlarınızı hızlandıran heyecanını yaşayın. Korkunç yaratıklar tarafından istila edilen egzotik topraklardaki Rendel ülkesi tüm macera severleri çağırıyor. Artık birlikte avlanın … Ya da yalnız ölün!

 
Gas Guzzlers: Combat Carnage
Gas Guzzlers: Combat Carnage

Gas Guzzlers: Combat Carnage PC için son derece hızlı, bağımlılık yapan bir mücadele ve yarış oyunu.

 
World of Tanks
World of Tanks

Konusu stratejik, erişilebilir, büyük ölçekli II. Dünya Savaşı tank savaşları olan ve mekaniğiyle bağımlılık yapan World of Tanks, dünyanın en popular ücretsiz oynanan oyunlarından biridir. 1942 yılına ait bir tankın namlusundan bakarken daha fazla derinlik ve yoğunluk elde etmek için 3D stereoskopik renderlemeyi etkinleştirin.

 
Max Payne 3
Max Payne 3

Max Payne 3, 2001 yılındaki ilk sürümünden bu yana devamı en uzun süre beklenen oyun oldu. Muhteşem bir tek oyuncu dövüşü, çok oyuncu özelliği, DirectX 11 efektler, mozaik ve 3D Vision desteği sunan Max Payne 3 yılın en iyi PC oyunlarından biri olacak şekilde tasarlanmış.

 
The Secret World
The Secret World

Ragnar Tørnquist’in macera oyunları, geliştirmeye açık tasarımları, yetişkin öyküleri ve eşsiz mekaniği ile tanınıyor ve seviliyor. Funcom, Ragnar'ın devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olan Secret World'ün gelişimine önderlik edeceğini ilan ettiğinde, oyuncular anlaşılır şekilde heyecanlandı.

 
Street Fighter X Tekken
Street Fighter X Tekken

Modlara karşı çevrimiçi ve yerel kullanımlar da bulunuyor ve çevrimdışı oyuncuların katılımı için mini oyunlar ve ilerleme mekanikleri ile kusursuz çalışıyor. Teknolojik açıdan oyun, Capcom’un en son grafik effekt ve özellikleri destekleyen etkin, son derece gösterişli MT Framework motoru sayesinde çok çeşitli sistemlerde müthiş bir hızda çalışıyor.

 
Blacklight: Retribution
Blacklight: Retribution

Özünde bir ekibe karşı bir ekip nişancısını konu alan oyunda oyuncular, seviyelerini yükselterek silahlarını ve karakterlerini geliştiriyor ve karakterlerini yoğun tarzlarına uygun olarak yoğun biçimde özelleştirebiliyor. Tüm oyun öğe ve seçenekleri oyun-içi kredilerle satın alınabiliyor; diğer bir deyişle Blacklight: Retribution gerçek bir ücretsiz oyun ve bir 'kazanmak için oyna' değil.

 
AION
AION

Güney Kore'deki en popüler devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarından biri olan Aion, artık tüm dünyada ücretsiz oynanabiliyor. Yoğun içerikle doldurulmuş Aion: Ascension ücretsiz oyun güncellemesi, montajlar, paylaşımlı oyuncu evleri, eşya toplama, 600'den fazla yeni macera, yeni bölgeler, yeni özel alanlar, iyileştirilmiş grafikler, NVIDIA'ya özgü özellikler ve çok çok daha fazlasını sunuyor.

 
Diablo III
Diablo III

11 yıl sonra Diablo III, uzun bir beta programının ardından piyasaya sunulmak üzere.

 
Depth Hunter
Depth Hunter

Egzotik yaratıkları avlarken, dünyanın dört bir yanında okyanusların derinliklerini keşfedin; bu, ek donanım-hızlandırmalı PhysX efektler ve NVIDIA 3D Vision stereoskopik rendering ile zenginleştirilebilen bir görev.

 
Dungeon Siege III
Dungeon Siege III

Dungeon Siege III, hızlı tempolu oyunu, güçlü rol yapma sistemlerini ve zengin ve merak uyandıran bir öyküyü harmanlayan bir Aksiyon RPG'sidir.

 
Mass Effect 3
Mass Effect 3

2007 yılında, çok popüler ancak aynı zamanda çok geleneksel rol yapma oyunlarıyla tanınan bir Kanada şirketi olan BioWare, türünü yeniden tanımlayan ve artık kitaplar, grafik romanlar, ticari ürünler, eşsiz yan ürünler ve yapım aşamasındaki bir filmi de kapsayan devasa bir ayrıcalığı yeniden canlandıran gerçek zamanlı üçüncü şahıs aksiyon rol yapma oyunu Mass Effect'i piyasaya sürdü.

 
The Darkness II
The Darkness II

Darkness II, 2007 yılından bu yana milyon adet satan ve başrolünde adı, serbest bırakıldığında Jackie'nin iki Şeytan Silahı'nı ve diğer iki silahı aynı anda 'Kullanmasına' olanak tanıyan şeytansı güç Darkness'la özdeşleşen cani ve gangster Jackie Estacado'nun olduğu zorlu bir birinci şahıs nişancı oyunu olan Darkness'ın doğrudan devamı niteliğinde.

 
The Elder Scrolls V: Skyrim
The Elder Scrolls V: Skyrim

2006’nın The Elder Scrolls IV: Oblivion'un uzun süredir beklenen devamı yakında çıkıyor. The Elder Scrolls V: Skyrim oyuncuları aylarca hiç durmadan eğlendirebilecek daha iyi grafikler, yepyeni bir hikaye, geliştirilmiş oyun mekaniği ve yüzlerce saatlik rol yapma keyfi içeriyor.

 
Batman: Arkham City
Batman: Arkham City

Batman, 2009'un en üst sıradaki oyunlarından Batman: Arkham Asylum'un doğrudan devamı olarak geri döndü. Mozaikler, NVIDIA PhysX ve 3D Vision ile zenginleştirilmiş Arkham City, grafik açıdan bir güç gösterisi.

 
L.A. Noire
L.A. Noire

L.A. Noire, doğru ya da yanlış seçimler yaparak vakaların sonucunu belirleyebileceğiniz, klasik tarzda bir dedektiflik öyküsü. 8 Kasım'daki PC sürümünün ardından bu yılın başlarında, mükemmel eleştiriler alan ve birkaç milyon kopya satmaya doğru giden konsol versiyonu piyasaya verildi.

 
Battlefield 3
Battlefield 3

Rekor kıran, son derece beğenilen Battlefield 2'nin orjinaline sadık devamı piyasaya sürülmek üzere. 64 oyuncuyu, dev haritaları, hava savaşlarını ve günümüz oyuncularının aradığı her şeyi destekleyen Battlefield 3, yılın en popüler ve en çok oynanan oyunu olmaya aday.

 
Lord of the Rings: War in the North
Lord of the Rings: War in the North

Bir aksiyon rol yapma oyunu olan The Lord of the Rings: War in the North, Lord of the Rings tutkunlarına, seçtikleri kahramanı uygun şekilde biçimlendirirken, film ve romanlardan bilinen yerlerle yollarını kesme, saldırma ve sihirli silahlarla bombalama şansı tanıyor.

 
Duke Nukem Forever
Duke Nukem Forever

Tüm zamanların en çok beklenen oyunu Duke Nukem Forever'de "Kral" geri döndü. GeForce kartı sahipleri, NVIDIA 3D Vision desteğiyle, bazı muhteşem görsellerden "bir parça alabilecek".

 
Rage
Rage

Dünyaya bir meteor çarpmadan önceki aylarda, en iyi ve en zeki olanlar, gökyüzü açıldığında ve gezegenin üzerinde bir kez daha yaşam başladığında, insanlığın yeniden ayağa kalkması umuduyla, yüzeyin derinliklerine yerleştirildiler. Oyuncunun yüz yıl kadar geç uyanan kahramanı, kanunsuzluk, mutant'lar ve bir sürü diğer kötülükle dolu yeni bir dünyada hayatta kalmak zorundadır.

 
Oil Rush
Oil Rush

Oil Rush, grup kontrolüne dayanan, gerçek zamanlı bir denizcilik stratejisi oyunudur. Klasik bir RTS'nin stratejik zorluğunu, Tower Defense'in seyir eğlencesiyle birleştiriyor.

 
The Witcher 2: Assassins of Kings
The Witcher 2: Assassins of Kings

Geralt of Rivia is back in The Witcher 2, sequel to the critically-acclaimed RPG of 2007. Using the new RED engine in conjunction with 3D Vision and SLI support, CD Projekt RED is aiming to deliver the most visually-breathtaking RPG yet.

 
Portal 2
Portal 2

Valve'ın muhteşem "Orange Box" oyun derlemesi ile birlikte sunulan orijinal Portal, 2007 yılında piyasaya sürüldüğünde yaratıcı bulmacaları ve inanılmaz güzellikteki anlatımıyla dünyayı şok etmişti.

 
Serious Sam 3: BFE
Serious Sam 3: BFE

22. yüzyıl Mısır'ında devasa ve komik silahlarla binlerce başsız, patlayan düşmanı öldürün ve tüm bunları sadece bir seviyede yapın – ve Sam’ın daha zorlu ölüm ve yıkım arenalarını görmek için bekleyin.

 
Alice: Madness Returns
Alice: Madness Returns

Alice: Madness Returns, akıl sağlığını bir kez daha korumak için ismi var cismi yok karakteri yine tavşan deliğine uğurluyor. Grafik açıdan diğer birinci sınıf oyunlarla eş düzeyde bir aksiyon oyunu, ancak uyumlu bir NVIDIA GPU kullanılarak, çok sayıda PhysX efektinin kilidi açılmış ve Alice'in tuhaf dünyasının güzelliği önemli ölçüde artırılmış.

 
Deep Black: Reloaded
Deep Black: Reloaded

Deep Black: Reloaded, daha önce hiç görülmemiş bir oyun deneyimi sunmak için hem PhysX hem de 3D Vision'dan yararlanıyor.

 
Street Fighter IV: Arcade Edition
Street Fighter IV: Arcade Edition

Sadece PC'de: Capcom’un en üst sürümü Super Street Fighter IV: Arcade Edition, saniyede 60 kare ve stereoskopik 3D Vision'da çalışıyor.

 
Crysis 2
Crysis 2

Crytek, Crysis 2 ile grafik engelleri bir kez daha yerle bir ediyor. Yeni CryEngine 3, SLI ve 3D Vision gibi en yeni GeForce teknolojilerinden yararlanıyor. Urban Şehir savaşları asla bu kadar iyi görünmedi.

 
Section 8 Prejudice
Section 8 Prejudice

3D Vision ve SLI destekli Section 8: Prejudice; ek tek-oyuncu ve çok-oyuncu sağ kalma bileşenleri ile aksiyon yoğunluklu, sadece-indirilebilir bir FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunudur.

 
Bulletstorm
Bulletstorm

Üreticisi Gears of War tarafından yoğun biçimde modifiye edilmiş Unreal 3 FPS Motoru, birinci sınıf adrenalin dolu bir macera vadediyor. Dahası, SLI desteğiyle 3D sürüş deneyimini de yaşayabileceksiniz.

 
Homefront
Homefront

3D Vision destekli Homefront, sizi, parçalanmış ve ekonomik açıdan mahvolmuş bir ABD'deki Kuzey Kore işgal güçlerini yenmeye çalışan bir Amerikan özgürlük savaşçısının yerine koyuyor.