NVIDIA IRAY

NVIDIA Iray
Gerçekliğin renderlenmesi
Gerçekliğin renderlenmesi
Divider

NVIDIA® Iray® ışık ve malzemelerin fiziksel davranışını simüle ederek fotoğraf gerçekliğinde görüntüler oluşturan, yüksek derecede etkileşimli ve sezgisel fiziksel tabanlı bir renderleme teknolojisidir. Iray, yapımda kullanılan geleneksel renderleyicilerden farklı olarak gerçek dünyadaki davranışları yansıtan sonuçlar sunar. Tasarımcıların kısa sürede fotoğraf gerçekliğinde sonuçlar elde etmesi içn bilgisayar grafik tekniklerini uzman düzeyinde bilmeleri gerekmez.

NVIDIA Iray

 

Iray, tamamlanma aşamasına kadar görüntü üzerinde devamlı olarak iyileştirmeler yaparak etkileşimli düzenlemeden son resim karesine kadar tutarlı sonuçlar sağlar. Sürekli geri bildirim ve hızlı sonuçlar sunmak üzere, NVIDIA GPU'ların ölçeklenebilir, birinci sınıf performansı ile bir araya gelen oldukça öngörücü bir yaklaşımdır. Böylece mükemmel sahneler ve fotoğraflarla rekabet edebilecek görüntüler oluşturmak için gerekli süre azalır.

 

IRAY KİMLER İÇİNDİR?

Iray öncelikle, fotoğraf gerçekliğinde öngörülü görüntüler için 3D içerikle çalışan tasarımcılar ve görsel efekt sanatçıları içindir.

Mimarlıktan mühendisliğe ve tasarımdan reklam görsel efektlerine kadar her şeyde muhteşem görüntüler ile sonuçlanan anında görsel geri bildirim sunar.

TANITIM YAZISINI İNDİR

Iray kimler içindir?

Iray uyumlu uygulamalar

Iray birçok popüler 3D içerik oluşturma uygulamasında renderleme motoru olarak kullanılabilir.

 
 

Aşağıda listelenen uygulamalar geniş çeşitlilikte sektörleri ve platformları kapsamaktadır:

NVIDIA IRAY PLUGIN FOR

NVIDIA Iray for 3ds Max

Daha fazla bilgi >

NVIDIA IRAY PLUGIN FOR

NVIDIA Iray for Cinema 4D

Daha fazla bilgi >

NVIDIA IRAY PLUGIN FOR

NVIDIA Iray for Maya

Daha fazla bilgi >

NVIDIA IRAY PLUGIN FOR

NVIDIA Iray for Rhino

Daha fazla bilgi >

Distributed Rendering

NVIDIA Iray Server

Daha fazla bilgi >