Tümleşik Sistemler

NVIDIA® Jetson TX1
Görsel hesaplama için tam özellikli
geliştirme platformu
Görsel hesaplama için tam özellikli geliştirme platformu

NVIDIA'DAN TÜMLEŞİK SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

NVIDIA Jetson, GPU ile hızlandırılan paralel işlem için mobil tümleşik sistemler pazarında dünyanın önde gelen yapay zeka programlama platformudur. Jetson yüksek performansı, derin öğrenme ve bilgisayarla görme için düşük enerjili hesaplama olanağı ile hesaplama açısından yoğun aşağıdaki tümleşik projeler için ideal çözümdür:

 

JETSON TX1

 
JETSON TX1

JETSON TX1

Jetson TX1 kredi kartı boyutundaki bir modül üzerinde bir süper bilgisayardır. Yeni NVIDIA Maxwell™ mimarisi, 256 NVIDIA CUDA® çekirdeği, 64-bit CPU'lar ve benzersiz güç verimliliği özelliklerine sahiptir. Ayrıca derin öğrenme, bilgisayarla görme, GPU hesaplama ve grafiklerde en son teknolojiyi kullanır ve tümleşik görsel hesaplama için idealdir.

DAHA FAZLA BİLGİ

JETSON TX1 GELİŞTİRİCİ KİTİ

JETSON TX1 GELİŞTİRİCİ KİTİ

Bu kit, performansınızı artırmanız ve hıızlanmanız için tasarlanan, görsel hesaplama için tam özellikli bir geliştirme platformudur. Önceden düzenlenen bir Linux ortamı ile gelir, çok sayıda yaygın API için destek içerir ve NVIDIA'nın tüm geliştirme aracı zinciri tarafından desteklenir.


DAHA FAZLA BİLGİ

 
 
 

JETSON TK1

 
JETSON TK1

NVIDIA Jetson TK1 Geliştirici Kiti, tümleşik sistem uygulamalarında GPU'nun gücünü kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunar.


DAHA FAZLA BİLGİ

 

HERKES İÇİN OTONOM PERFORMANS

NVIDIA Jetson, çok çeşitli endüstriler için yüksek performanslı ve enerji açısından verimli tümleşik çözümler sunar.

 
 

MÜŞTERİ BAŞARI ÖYKÜLERİNİ İZLEYİN

HORUS: Giyilebilir Cihaz

HORUS: Giyilebilir Cihaz

Horus'un giyilebilir cihazı, Jetson'ın desteğiyle görme engellilere yardımcı olmak üzere bilgisayarlı görüntü işleme ve makine öğrenme teknolojilerini kullanır. Görme engelliler için artık bir ürünün etiketini veya kitabı okumak, sokakta karşılaşılan bir arkadaşı tanımak, karşıdan karşıya geçerken ve sokaktaki engeller konusunda yardım almak mümkün.
Videoyu İzleyin > (04:01)

IFM: Otonom Drone'lar

IFM: Otonom Drone'lar

Intelligent Flying Machines (IFM) veri yakalamayı otomatik hale getirmek için bilgisayarla görüntü alma ve robotik teknolojisini kullanan bir veri analizi şirketidir. IFM'nin Jetson teknolojisiyle üretilen uçan robotları bir ambarın koridorlarından ve dar alanlarından rahatlıkla geçebilecek kadar küçük, hafif ve çevik.
Videoyu İzleyin > (03:44)

AERIALTRONICS: Drone'lar

AERIALTRONICS: Drone'lar

Aerialtronics, Jetson teknolojisini ve Neurala derin öğrenme yazılımını kullanan, ticari piyasa için teknolojik açıdan gelişmiş drone'lar üreten bir şirkettir. Şirket baz istasyonları, güç kabloları, rüzgâr türbinleri ve diğer altyapıların güvenli bir şekilde incelenmesi için tam otomatik bir drone iş akışı sunulması gerektiğini düşünüyor.
Videoyu İzleyin > (03:31)

 
Stereolabs: Sanal Gerçeklik

Stereolabs: Sanal Gerçeklik

Stereolabs'in ZED stereo kamerasının, insansız hava aracı icindeki Jetson TX1 ile eşleştiğinde, en yeni sanal gerçeklik uygulamalarını nasıl güçlendirdiğini görün.
Videoyu İzleyin > (03:00)

Kespry: Drone'lar

Kespry: Drone'lar

Kespry Drone System, Jetson TX1'i kullanarak inşaat ve ağır ekipman şirketlerine tüm proje alanlarının lojistik ve güvenliğini temin etmek için özelleştirilmiş aktif takibi sağlıyor.
Videoyu İzleyin > (02:35)

MIT: Otonom Yarış Arabaları

MIT: Otonom Yarış Arabaları

MIT profesörü Sertaç Karaman, öğrencilerine Jetson platformunu kullanan tümleşik hesaplama uygulamalarının gücünü ve potansiyelini göstermek için yarış otomobili geliştirme konusunda dikkat çekici bir ders tasarladı.
Videoyu İzleyin > (01:59)

 

TÜMLEŞİK GELİŞTİRME İÇİN GELİŞTİRİCİ ARAÇLARI

 

Jetson platformu tümleşik geliştirme gereksinimleriniz için en iyi çözümü sunar.
Jetson Dev Kitiniz hızlı bir şekilde yaratmaya başlamanızı kolaylaştırır.
Hızlı başlangıç kılavuzlarını, sürücüleri, yazılım geliştirme kitlerini ve diğer kaynaklarını burada bulabilirsiniz.