GEFORCE

Size en mükemmel şekilde hizmet verebilmemiz için bize yardımcı olun
Divider
 
 
 
 
 

Anketimiz sona ermistir.

Katiliminiz ve ilginiz icin tesekkur ederiz. Kazananlar ile 26 Mart Salı günü verdikleri e-mail üzerinden irtibata geçilecektir.

 

ŞARTLAR VE KOŞULLAR:

  1. Ankete sadece Türkiye'den katılan kişilerin kayıtları geçerli sayılacaktır.
  2. Emeğe saygı çerçevesinde ankete vereceğiniz cevaplarda lütfen içinizden gelen gerçek cevabı işaretleyip, belirtiniz. Anket ancak bu şekilde amacına ulaşacaktır ve sizlere daha da iyi hizmet verebilmemiz için bizi yönlendirecektir.
  3. Anket süresi bitiminde NVIDIA İlgiltere Ofisi'nde toplanacak tüm Türk katılımcı kayıtları arasından yapılacak çekilişle, 1 şanslı kişiye en üst seviye ürünlerimizden GeForce GTX 680 grafik işlemcisine sahip ekran kartı, ve 20 kişiye Assassin's Creed 3 oyununu ücretsiz indirme kodu hediye edilecektir. Kazanan kişilerle doldurdukları ad soyad ve e-posta adresi vasıtasıyla iletişime geçilecektir, dolayısıyla bu bilgilerin doğru olması önemlidir.
  4. Anket katılımcılarına aylık özel duyurular, etkinlikler ve kampanya bilgilendirmeleri yapılacaktır. Eğer bu özel listeden çıkmak isterseniz tek bir tıklama ile çıkabileceksiniz.
  5. NVIDIA Türkiye Facebook sayfasına üye olup NVIDIA hakkında tüm duyurulara anında ulaşabilmek ve yorumlarınızı iletmek isterseniz, bu bağlantıdan ulaşıp, beğenebilirsiniz: https://www.facebook.com/NvidiaTurkiye.
  6. NVIDIA Anket ile ilgili tüm değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.
 
 

 

© 2012 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu, GeForce, Kepler ve 3D Vision; NVIDIA Corporation’un ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Her Hakkı Saklıdır.
© 2012 Ubisoft Entertainment. Assassin’s Creed, Ubisoft ve Ubisoft logosu; Ubisoft Entertainment’in ABD ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. Her hakkı saklıdır.