Geforce

GeForce GTX 650 Ti

Olağanüstü fiyata sahip, turboşarjlı, gelecek nesil PC oyunları için GeForce GTX 650 Ti'ye geçin.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

Hızlı ve verimli NVIDIA® Kepler™ mimarisini temel alan GeForce GTX 650 Ti; GeForce GTX 650 GPU'dan %40 daha fazla performans, nefes kesici bir DirectX 11 performansı ve en çok sevdiğiniz FPS,RTS ve MMO oyunlarda 1080p HD parlaklığı sunar.

Kepler Mimarisi

Kepler Mimarisi

Kepler bugüne kadarki en gelişmiş GPU mimarimizdir. DirectX 11 için optimize edilen Kepler yalnızca hızlı değil, aynı zamanda son derece enerji verimlidir.

Performans

Performans

GeForce GTX 650’nin en son oyunlarındaki performansını görün.

Daha Akıcı Çerçeve Hızları

Daha Akıcı Çerçeve Hızları

Adaptive V-Sync performansı üst düzeye çıkarırken kesintileri en aza indirgemek için her bir kareyi akıllı bir şekilde renderler.

Daha Zengin Oyun

Daha Zengin Oyun

NVIDIA Surround modunda PC oyunlarınızın keyfini üç monitörde çıkarın. Daha yoğun oyun deneyimi için PhysX ve 3D Vision özelliklerini açın.

Özellikler

Kepler GPU Mimarisi

Kepler GPU Mimarisi

NVIDIA Kepler GPU mimarisi, yalnızca en son DirectX 11 oyunlarında maksimum performans için değil, aynı zamanda watt başına optimum performans için yeni baştan tasarlanmıştır. Yeni SMX akış çoklu işlemci, daha önceki nesle göre iki kat daha fazla verimlidir ve yeni geometri motoru üçgenleri iki kat daha hızlı çizer. Sonuç, birinci sınıf performans ile zarif ve güç verimli bir grafik kartında en yüksek görsel kalitedir.

 
NVIDIA Adaptive Vertical Sync

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

Çerçeve hızındaki aksamalar ve ekrandaki kopmalar kadar dikkat dağıtan bir şey yoktur. Bu durumlardan ilki çerçeve hızları düşükken, ikincisi ise çerçeve hızları yüksekken meydana gelir. Adaptive V-Sync çerçeveleri renderlemenin daha akıllı bir yoludur. V-synch, yüksek çerçeve hızlarında kopmaları önlemek için etkinleştirilir ve düşük çerçeve hızlarında takılmaları en aza indirgemek için devre dışı kalır. Dikkatinizi dağıtan bozulmaları ortadan kaldırarak oyununuza devam etmenizi sağlar.

 
NVIDIA 3D Vision™ Ready

NVIDIA 3D Vision® Ready1

NVIDIA 3D Vision, PC'nize sizi tamamen içine alan stereoskopik 3D deneyimi getirir. Yüksek teknolojili kablosuz gözlükler ve gelişmiş yazılımın bir araya geldiği 3D Vision, yüzlerce PC oyununu tam stereoskopik 3D'ye dönüştürür. Ayrıca, 3D film ve 3D dijital fotoğrafları kristal berraklığında muhteşem bir kaliteyle de izleyebileceksiniz.

 
Dörde Kada Monitör ile NVIDIA Surround

Dörde Kada Monitör ile NVIDIA Surround2

En sevdiğiniz oyunları üç monitörde oynamak kadar heyecan verici bir şey yoktur. 5760 x 1080 çözünürlükte genişletilmiş görüntü, insan gözünün görme alanına yayılır, yarış ve uçuş simülatörlerinde en yoğun oyun deneyimini sunar. Oyun oynarken sohbet, e-posta veya web sekmeleri için de dördüncü bir ekran ekleyin.

 
İki Yeni Kenar Yumuşatma Modu: FXAA ve TXAA

İki Yeni Kenar Yumuşatma Modu: FXAA ve TXAA

Kenar yumuşatma çentikli kenarları düzeltir, ancak çerçeve hızı gereksinimleri yüksek olabilir. FXAA, performans üzerinde minimum etki ile güzel pürüzsüz hatlar oluşturan yeni bir kenar yumuşatma teknolojisidir. Kepler tabanlı GPU'lar ile FXAA teknolojisini NVIDIA Kontrol Panelinden yüzlerce oyun için etkinleştirebilirsiniz.

İkinci mod olan TXAA ise, geçici filtreleme MSAA ve daha da yüksek görsel uyumluluk için yapım sonrasını bir araya getiren oyun içi bir seçenektir.

 
NVIDIA PhysX Teknolojisi

NVIDIA PhysX® Teknolojisi

NVIDIA PhysX tam desteği ile ortaya çıkan yepyeni fiziksel oyun etkileşimi sınıfı sayesinde, GeForce ile daha dinamik ve gerçekçi bir deneyim yaşayacaksınız.

1 - 3D Vision, 3D Vision gözlük ve 3D Vision-Ready monitör gerektirmektedir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/3dvision adresine bakın.
2 - NVIDIA 3D Vision Surround, 3D Vision gözlük ve üç adet uygun 3D Vision-Ready ekran gerektirmektedir. Ayrıca, 3D Vision Surround monitörlerden birini bağlamak için bir DisplayPort - Dual-link DVI adaptörü gerekebilir. Daha fazla bilgi için www.nvidia.com.tr/surround adresine bakın.

Game Performance

Relative GPU Performance

Teknik Özellikler

NVIDIA GeForce GTX 650 Ti

GPU Motoru Özellikleri

CUDA çekirdeği

768

Base Clock

928 MHz

Doku Doldurma Hızı (milyar/san)

59.2

Bellek Özellikleri

Bellek Hýzý ( Gbps )

5.4

Bellek Hızı

1024 MB

Bellek Arayüzü

128-bit GDDR5

Bellek Bant Genişliği

86.4

Özellik Desteği

FXAA ve TXAA

Purevideo

3D Vision

PhysX

Programlama Ortamı

CUDA

DirectX

11

OpenGL

4.3

Yol Desteði

PCI-E 3.0

3d oyun

Blu Ray 3D

Teknik Özellikler

Maksimum Dijital Çözünürlük

4096x2160

En Yüksek VGA Çözünürlük

2048x1536

Ortam Bağlantısı

  • Dual Link DVI-D
  • Dual Link DVI-I
  • Mini HDMI

Çoklu Monitör

HDCP

HDMI

HDMI için ses giriþi

Internal

Standart Grafik Kartı Boyutları

Yükseklik

11.12 cm / 4.376 Inches

Uzunluk

14.48 cm / 5.7 Inches

Genişlik

Çift yuva

Isı ve Güç Özellikleri

Maksimum GPU Sıcaklığı (c)

105 C

Enerji Tüketimi

110 W

Önerilen Minimum Sistem Gücü (W)

400 W

Destekleyici Güç Konnektörleri

6-pin

Maksimum Dijital Çözünürlük - HDMI üzerinden 30Hz hızda 3840x2160 veya 24Hz hızda 4096x2160 desteklenir.

 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin

 

Ürünün görünümü üreticiye göre değişebilir