SÜRÜCÜLERİ YÜKLE

GeForce Experience
divider
GeForce Experience Beta sürümüne bakın.
Sürücülerinizi güncel tutun

Sürücülerinizi Güncel Tutun.

GeForce Experience sizi yeni NVIDIA sürücü sürümleri hakkında otomatik olarak bilgilendirir. Sürücüyü masaüstü bilgisayarınızdan ayrılmadan, tek tıklama ile doğrudan güncelleyebilirsiniz.

Oyunlarınızı Otomatik Olarak Optimize Edin.

GeForce Experience, PC'nize göre optimum ayarları sunmak için NVIDIA bulut veri merkezinin gücünü kullanır. Oyununuzun ayarlarını tek bir tıklama ile optimize edin. Veya tercih ettiğiniz çerçeve hızını veya görüntü kalitesini ayarlamak için kaydırma çubuğunu kullanın.

Oyunlarınızı Otomatik Olarak Optimize Edin.
Güzel Oyun Anlarınızı Paylaşın.

Oyunda En Güzel Anlarınızı Paylaşın.

GeForce ShadowPlay™ oyunda en beğendiğiniz anları yakalamanın en kolay yoludur. Aynı zamanda oyununuzu Twitch'de yayınlamanın en hızlı yoludur. ShadowPlay arka planda çalışır, böylece herhangi bir anda kaydedebilir veya yayınlayabilirsiniz. Ve GPU hızlandırma sayesinde bu o kadar hızlı olacak ki oyun anlarının yakalandığının farkına bile varmayacaksınız.

Oyunlarınızı NVIDIA® SHIELD™ cihazınıza aktarın*.

GeForce Experience, PC oyunlarınızı NVIDIA SHIELD taşınabilir oyun cihazınıza aktarır, böylece en sevdiğiniz oyunları evinizin herhangi bir yerinde veya hareket halindeyken oynayabilirsiniz. Yatağınızdan kalkmadan Borderlands 2 oynamaya başlayın. Veya bir kafede Skyrim oyununda kaldığınız yerden devam edin.

PC oyunlarının taşınabilir SHIELD cihazına akışını gerçekleştirin