Notebook

GeForce 900MX Dizüstü Bilgisayar Grafik Kartı Serisi

GeForce 900MX dizüstü bilgisayar serisi en zorlu eğlence ve verimlilik uygulamalarında performansı artırır.

Ürün arama…
Hemen Al

Genel Bakış

NVIDIA Maxwell™ Mimarisi

NVIDIA Maxwell™ Mimarisi

Jest to najbardziej zaawansowana architektura firmy NVIDIA, zapewniająca niewiarygodną wydajność i niezrównaną energooszczędność. Oferuje ona także dostęp do takich rozwiązań, jak technologia NVIDIA Optimus i oprogramowanie GeForce Experience, co gwarantuje niezawodne funkcjonowanie i pełną optymalizację.

Ürün Tarayıcısı:

GeForce 940MX


Üst düzey bir multimedya deneyimi için tasarlanan GeForce 940MX film, video akışı yaparken ve oyun oynarken 4 kata kadar daha hızlı grafik performansı sunar. Günümüzün eğlence ve verimlilik gereksinimlerini karşılarken iş ve oyun için gereksinim duyduğunuz daha uzun pil süresini elde edin.

GeForce 940MX

GeForce 930MX


GeForce 930MX, 3 kata kadar daha hızlı performans ile mükemmel eğlence ve multimedya performansı sunar. Günümüzün eğlence ve verimlilik gereksinimlerini karşılamak için hızlandırılmış web ve daha akıcı video oynatımı deneyimi yaşayın. NVIDIA® Optimus™ akıllı teknoloji gereksinim duyduğunuz performansı sunar ve performans gereksiniminiz olmadığında pil süresinde tasarruf sağlar.

GeForce 930MX

GeForce 920MX


GeForce 920MX, muhteşem bir multimedya ve eğlence deneyimi için grafik performansını 3 kata kadar hızlandırır. Size gerektiğinde performans sunan, gerekmediği zaman pil süresinden tasarruf sağlayan NVIDIA® Optimus™ akıllı teknolojinin yanı sıra günümüzün zorlu eğlence ve verimlilik gereksinimlerine kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz.

GeForce 920MX

Özellikler

NVIDIA® Optimus™ Teknolojisi

NVIDIA® Optimus™ Teknolojisi1

Film izlerken, web'de gezinirken veya 3D bir oyun oynarken size olağanüstü grafik performansı ve pil süresi sunmak için NVIDIA grafikleri ve Intel Entegre Grafikleri arasında, arka planda kusursuz bir şekilde otomatik geçişler yapar.

1 - Optimus tüm üreticilerin SKU'larında olmayabilir. Daha fazla bilgi için üreticiye danışın.

NVIDIA GPU Boost 2.0

NVIDIA GPU Boost™ 2.0

Bu yenilikçi teknoloji, oyunculara PC performanslarını hassas kontrollerle maksimum seviyeye çıkarma olanağı sağlar. GPU'nun en yüksek performansta çalışmasını garanti altına almak için GPU ısı hedefi, hız aşımı ve aşırı gerilim gibi ileri kontrollerle çalışmayı akıllı bir şekilde izler.

GeForce Experience

GeForce Experience™

Oyunlarınızı optimize etmenin ve sürücülerinizi güncel tutmanın en kolay yolu olan GeForce Experience uygulaması sizi yeni NVIDIA sürücü sürümleri hakkında otomatik olarak bilgilendirir. Sürücüyü masaüstü bilgisayarınızdan ayrılmadan, tek tıklama ile doğrudan güncelleyebileceksiniz.

Teknik Özellikler

GeForce 900MX Dizüstü Bilgisayar Grafik Kartı Serisi

900MX GRAFİK KARTI ÖZELLİKLERİ

GeForce 940MX

GeForce 930MX

GeForce 920MX

GPU Motoru Özellikleri:

GeForce Performans Puanı GeForce1

4 kata kadar 3.75 kata kadar 3.25 kata kadar
Bellek Özellikleri:

Bellek Arayüzü

DDR3, GDDR5 DDR3, GDDR5 DDR3, GDDR5
Teknoloji Desteği:

NVIDIA® Optimus™ Desteği2

NVIDIA GPU Boost™

2.0 2.0 2.0

NVIDIA GameWorks™ Desteği

Microsoft DirectX

12 API 12 API 12 API

OpenGL

4.5 4.5 4.5

CUDA

Bus Desteği

PCI Express 3.0 PCI Express 3.0 PCI Express 3.0

İşletim Sistem

Windows 10
Windows 8 and 8.1
Windows 7
Windows 10
Windows 8 and 8.1
Windows 7
Windows 10
Windows 8 and 8.1
Windows 7

1 - 1.0x = HD4400 performansı. Göreceli oyun performansını temel alan GeForce performans puanı. Mart 2016'da oyun lansmanı sırasında popülerliklerine göre seçilen oyunlar.
2 - Optimus tüm üreticilerin SKU'larında olmayabilir. Ayrıntılar için üreticinin web sitesine bakın.

 

Hemen Al

Destek

Donanım Desteği

NVIDIA tarafından tasarlanan ve geliştirilen grafik kartlarınız için destek, RMA destekleri, değiştirmeler ve garanti konuları ile NVIDIA ilgilenecektir.
Lütfen burayı tıklayarak NVIDIA GeForce Grafik Kartları müşteri destek sayfasına yönlendirilmeyi bekleyin. Eğer GeForce grafik kartınızı kart ortaklarımızın birinden aldıysanız burayı tıklayın.

Yüklemeler

Drivers

Sürücüler

Ürününüz için en son sürümü veya beta sürücüleri yükleyin