Derin Öğrenme

Yapay Zeka ve Derin Öğrenme
Sonsuz Olanaklar
Yapay Zeka ve Derin Öğrenme | Sonsuz Olanaklar

DERİN ÖĞRENMENİN GÜCÜ

 

Derin öğrenme, bilgisayarların görseller, sesler ve metinler gibi sonsuz miktarda veriyi anlamasına yardımcı, en hızlı büyüyen yapay zeka alanıdır. Birden çok nöral ağ katmanını kullanan bilgisayarlar şimdi, karmaşık durumları en az insanlar kadar iyi görme, öğrenme ve onlara tepki verme becerisine sahiptir. Bu da sunduğunuz veriler, teknolojiler, ürünler ve hizmetler hakkında çok farklı bir anlayışa sahip olmanızı sağlar.

 
 

HER SEKTÖR ZEKA İSTER

Çok farklı sektörlerde faaliyet gösteren ileri görüşlü şirketler, gittikçe artan veri miktarları ile başa çıkabilmek için makineyle öğrenme algoritmalarındaki iyileşmelerden ve bilgi-işlem donanımlarındaki gelişmelerden faydalanarak derin öğrenmeyi benimsiyor. Bu da yeni ürünler, hizmetler ve süreçler geliştirmek ve karşı konulmaz bir rekabet gücü oluşturmak üzere parmaklarının ucundaki servet değerinde veriye ulaşmak için yeni yollar bulmalarına yardımcı oluyor.

NVIDIA DERİN ÖĞRENME AVANTAJLARI

NVIDIA, derin öğrenmeyi hızlandırmada öncü olmuştur ve yıllardır derin öğrenme yazılımları, kütüphaneleri ve araçları geliştirmektedir. Günümüzün derin öğrenme çözümleri, görseller, el yazıları ve ses tanımlaması gibi zorlu uygulamaları öğretmek ve hızlandırmak için neredeyse sadece NVIDIA GPU-hızlandırmalı bilgi-işlem uygulamalarına dayanır. NVIDIA GPU'larını içeren derin öğrenme sistemleri, birkaç avantajı birden sunar:

 

HIZLANDIRILMIŞ DNN VE EĞİTİM PERFORMANSI

NVIDIA GPU'ları, paralel iş yükleri konusunda uzmandır ve diğer CPU'lara kıyasla ağları 10 ila 75 kat arası hızlandırarak çok sayıdaki veri eğitimi tekrarının her birinin süresini haftalardan günlere düşürür. Aslına bakılırsa, geçtiğimiz yıl GPU'lar, derin nöral ağ (DNN) eğitimini yalnızca 12 kata kadar hızlandırmıştır.

Bkz. bilgi grafiği

 

HIZLI YAPAY ZEKA UYGULAMASI GELİŞTİRME

Yapay zeka alanındaki yenilikler inanılmaz bir hızda gerçekleşiyor. Bugün, bilgisayarlar sadece öğrenmekle kalmıyor; kendi kendilerine de düşünebiliyor. Bu da robotlar, ilaçlar ve kendi kendini süren arabalar gibi uygulamalarda olağanüstü fırsatların kapısını açıyor. Siz de bu olağanüstü gelişmelerden faydalanmak üzere derin öğrenme uygulamalarını hızla tasarlamaya ve dağıtmaya başlayabilirsiniz.

Geliştirmeye Hemen Başlayın

 

NVIDIA DERİN ÖĞRENME ÇÖZÜMLERİ

Kendi çözümünüzü özelleştirip derlemek veya hazır çözümü "takıp kullanmak" istiyor olmanız fark etmez; size yardımcı olmak için buradayız. NVIDIA'nın derin öğrenme için oluşturulmuş GPU'ları, tüm dünyadaki masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda, sunucularda, süper bilgisayarlarda ve Amazon, IBM ve Microsoft bulut hizmetlerinde kullanılabilir. Destekleyici yazılım teknolojilerimiz ve derin öğrenme uzmanlığımız eğitimi, dağıtımı veya her ikisini de kapsayan iş akışınızın sorunsuzca işlemesini sağlar.

EKSİKSİZ EĞİTİM ÇÖZÜMÜ

DGX-1™

Derin öğrenme eğitimi için amaca uygun olarak oluşturulmuş, dünyanın en hızlı sistemi.

Daha Fazla Bilgi >

DGX-1
 

DERİN ÖĞRENME GPU'LARI

EĞİTİM

NVIDIA TITAN X

Masaüstü kişisel bilgisayarlar için en hızlı derin öğrenme eğitimi hızlandırıcısı.

Daha Fazla Bilgi >

NVIDIA TITAN X

Tesla® P100

Hiper ölçekli sunucular için geliştirilmiş ilk hızlandırıcı.

Daha Fazla Bilgi >

TESLA P100

Inference

Tesla® P40 ve P4

Veri merkezi için en hızlı ve enerji tasarruflu derin öğrenme eğitimi hızlandırıcısı.

Daha Fazla Bilgi >

TESLA P40 and P4

Jetson® TK1/TX1

Akıllı cihazlar için tümleşik AI (Yapay Zeka) süper bilgisayarı.

Daha Fazla Bilgi >

Jetson TK1/TX1

Drive™ PX2

Otonom sürüş için ölçeklendirilebilir araç içi süper yapay zeka bilgisayarı.

Daha Fazla Bilgi >

Drive PX2
 

HEMEN BAŞLAYIN

Derin öğrenme dağıtımına başlamak için bizimle hemen iletişime geçin.

HAZIR MISINIZ?