TEKNOLOJİLERİ

Ansel
divider

Ansel Nedir?

Oyun yeni bir sanat çeşidi oldu. Duncan Harris, James Pollock ve Joshua Taylor gibi meşhur oyun fotoğrafçıları oyun fotoğrafçılığını popülerleştiriyor ve güzel ekran görüntüleri almaları için oyunculara ilham veriyor.

Ancak, gerçek dünya fotoğrafçılığı ile karşılaştırıldığında oyun içi fotoğrafçılık araçları sınırlıdır. Fotoğraf karenizi herhangi bir açıdan oluşturmak yerine, oyun kameranızdan ekran görüntüleri almak zorundasınız. Ayrıca, ekran görüntüleriniz oyunun maksimum çözünürlüğü ve renk spektrumu ile sınırlıdır. Oyun içi fotoğrafçılık araçlarınız da sınırlıdır ve gerçek bir kameradan farklı olarak hiçbir zaman en yüksek çözünürlük ve uyumlulukta “RAW” görüntüler yakalayamazsınız.

Ansel, kolay bir şekilde gerçek hayattaki gibi güzel resimler çekmeniz için gerekli olan araçları sunmak için geliştirildi. 360 stereo görüntü yakalamanıza olanak sağlayarak sınırları daha da zorluyor.

Herhangi bir konumdan fotoğraf karenizi oluşturun, işlem sonrası filtreler ile ayarlamalar yapın, yüksek uyumluluk formatlarında HDR görüntüler yakalayın ve ekran görüntülerinizi 360 derece olarak cep telefonunuz, PC'niz veya VR kulaklık setinizde paylaşın.

 

Temel Özellikler

  • Serbest Kamera - Fotoğraf karenizi herhangi bir yerde, herhangi bir açıdan oluşturun.
  • İşlem Sonrası Filtreleri - En sevdiğiniz oyunların görüntüsünü ve atmosferini ayarlayın.
  • EXR Yakalama - HDT görüntüler için en yüksek renk spektrumunda yakalayın.
  • Süper Çözünürlük - En yüksek çözünürlükte görüntüler ile her ayrıntıyı yakalayın.
  • 360 Yakalama - Mono veya stereo olarak 360 derece panorama görüntüler çekin.
 

Serbest Kamera

Oyun görüntünüzün kilidini açmak fotoğraf karenizi çeşitli şekillerde oluşturmanıza olanak sağlar. Tek bir oyun içi sahnesinin mükemmel açıyı yakalama konusunda sizi nasıl serbestleştirdiğine bakın обзора.

 

İşlem Sonrası Filtreleri

Artık resminizi “Instagramlayabilir” ve en sevdiğiniz oyunların atmosferini ve görüntüsünü ayarlayabilirsiniz.

 

SÜPER ÇÖZÜNÜRLÜK

En ayrıntılı görüntüler ve mükemmel kenarlar için fotoğraf karenizi süper çözünürlükte yakalayın. 4.5-Gigapiksele veya oyun çözünürlüğünüzün 32 katına kadar bir görüntü yakalayın.

 

EXR YAKALAMA

HDR görüntüler için en yüksek renk spektrumunda yakalayın ve Adobe Photoshop'a gönderin.

 

360 YAKALAMA

Oyun ortamınızı 360 derece olarak yakalayabilirsiniz ve bunu cep telefonunuz, PC'niz veya VR kulaklık setinizde görüntüleyebilirsiniz. “How to view Ansel 360” seçeneğine bakın.

 

Oyun Desteği

Ansel, oyun geliştiricilerine GeForce® GTX GPU'lar kullanan yeni NVIDIA sürücü API'leri ile muhteşem oyun içi ekran görüntüsü yakalama olanağı sunar. ANSEL destekli tüm oyunları görmek için burayı tıklayınız.