NVIDIA DGX ANALYTICS

NVIDIA DGX FOR ANALYTICS
Yapay Zekayla Hızlandırılmış Analizler ve Etkileşimli Görselleştirme
NVIDIA DGX FOR ANALYTICS

DİJİTAL ŞİRKETLER İÇİN YAPAY ZEKAYLA HIZLANDIRILMIŞ ANALİZLER

KARMAŞIK SORULARI YANITLAMAK, KAZANCI ARTIRMAK VE İŞLETMENİZİN DAHA VERİMLİ ÇALIŞMASI İÇİN YAPAY ZEKAYLA HIZLANDIRILMIŞ BİLGİLERİ KULLANARAK RAKİPLERİNİZE KARŞI AVANTAJ SAĞLAYIN.

Her gün çok fazla miktarda veri üretiliyor ve tüm bu veriler sürekli birikiyor. Bazı şirketler bu veri tufanın içinde ayakta durmakta zorlanırken bazıları da yeni veriler karşısında inanılmaz bir iştah besliyor. Verileriniz arttıkça daha fazla şey öğreniyorsunuz. Hızlandırılmış analizler ve derin öğrenme yöntemleri makineleri eğiterek, büyük verileri işlenebilir bilgiye dönüştürmek için insanüstü bir hız, doğruluk ve ölçekte öğrenmelerini sağlıyor. Müşteriler dijital işletmelerini yapay zekaya (AI) dayalı kurumlara dönüştürmek için analiz ve görselleştirmeyi daha etkin hale getirerek yapay zekanın gücünü nasıl ortaya çıkarabilir?

DGX-1 tarafından güçlendirilen GPU hızlandırmalı analiz ve interaktif görselleştirme çözümleri daha derin öngörüler sağlar, dinamik korelasyona olanak tanır ve insanüstü bir bilgiyle tahmine dayalı sonuçlar sunar.

Hesaplama gücü ve insan yeteneklerinin sınırları olmadan, şirketinizde yapay zekanın gücünden yararlanabilirsiniz.

DAHA HIZLI ANALİZ EDİN

DAHA HIZLI ANALİZ EDİN

Bellek içi veritabanları için NVIDIA GPU hızlandırması ile artık hızlandırılmış veri analizi, veri toplama, temizleme, bağıntı ve modelleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. GPU'lar, verileri geleneksel hesaplama işlemlerinden 10-100 kat daha hızlı işler ve analiz eder.

 
DAHA FAZLA VERİYİ GÖRSELLEŞTİRİN

DAHA FAZLA VERİYİ GÖRSELLEŞTİRİN

Etkileşimli görselleştirme çözümleri, kullanıcıların verilerle dinamik ve daha derin bir etkileşim üzerinden veri bağıntılarını ve görüşleri keşfetmesine yardımcı olur. GPU hızlandırmalı detaya gitme işlemi, verilerin iş doğrulamaya yönelik anlık sonuçlarla gerçek zamanlı olarak yönetilmesine izin verir. 40 kat daha düşük altyapı gereksinimiyle 100 kat daha fazla veriyi bir saniyeden kısa bir yanıt süresiyle görselleştirin.

 
HIZ, DOĞRULUK VE ÖLÇEK İÇİN YAPAY ZEKA İLE HIZLANDIRMA

HIZ, DOĞRULUK VE ÖLÇEK İÇİN YAPAY ZEKA İLE HIZLANDIRMA

Artık derin öğrenmeyi kullanarak büyük miktarlardaki verilerden yararlanabilirsiniz. Bu sürekli öğrenme yaklaşımı, bilgi üretmek için gelişmiş Yapay zeka algoritmalarını, büyük verileri ve GPU'ların hesaplama gücünü bir araya getirir. Artık makineler belirli bir hızda, doğruluk düzeyinde ve ölçekte öğrenerek yeni bir yapay zeka dalgası oluşturur.

 
 

DGX FOR ANALYTICS'İ KULLANMAYA BAŞLAYIN

DGX FOR ANALYTICS'İ KULLANMAYA BAŞLAYIN

NVIDIA DGX-1 yapay zekayla hızlandırılmış analizler için tasarlanmış dünyanın ilk süper bilgisayarıdır. Veri uzmanları artık daha verimli bir şekilde çalışabilir, daha büyük veri kümeleri üzerinde gerçek zamanlı olarak çalışabilir ve işlenebilir bilgileri daha hızlı bulabilir. Ayrıca DGX-1, analiz uygulamalarını 100 kat hızlandırır ve milyarlarca veri noktasını gerçek zamanlı olarak görselleştirir. Önceden entegre edilmiş platform, güçlendirilmiş verimlilik, ölçeklenebilirlik ve uyarlanabilirlik sağlayan hızlandırılmış analizler için optimize yazılım yığını içerir.

HEMEN SİPARİŞ EDİN

VERİLERİ BİLGİYE DÖNÜŞTÜRÜN

Yenilikçi NVIDIA DGX-1 sistemi, saatler veya dakikalar içinde yeni bilgiler ve görüşler sunmak için büyük veri kümelerindeki modelleri açığa çıkarmanızı sağlar.

Veri grafiğine gözatın >

REKABETTE ÖNCÜ OLUN

NVIDIA DGX-1, derin öğrenme eğitiminiz ve Yapay zekayla hızlandırılmış analiz iş yükleri için en hızlı çözümleri sunan yenilikçi teknolojilerle geliştirilmiştir.

Çözüm Özetini İndirin >

YATIRIMINIZI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

DGX sisteminin artırılmış verimliliği ve kurumsal güvenilirliği ile yatırım getirisini artırın. NVIDIA DGX-1, geleneksel sistemlerdeki gizli maliyetler olmadan 250 sunucunun hesaplama gücünü sağlar.

Web yayınını dinleyin >

Kinetica Web seminerine kaydolun >

MapD Web seminerine kaydolun >

 

DGX PARTNER UYGULAMALARI

DGX-1, hızlı, güvenilir ve tamamen öngörülebilir dağıtım sağlamak için test edilmiş sektöründe öncü derin öğrenme ve hızlandırılmış analiz uygulamaları içerir.

UYGULAMALARI GÖRÜNTÜLEYİN

 
CUDA ve GPU Hesaplama

GPU Hesaplama Nedir?
GPU Hesaplama
Hakkında Gerçekler

GPU Programlama
Kepler GPU Mimarisi
GPU Bulut Hesaplama
İletişim

CUDA Nedir?
CUDA Tanıtımı
CUDA Eğitimi
CUDA Araştırma Merkezleri
CUDA Eğitim Merkezleri

GPU Uygulamaları

Tesla GPU Uygulamaları
Tesla Başarı Öyküleri
OpenACC Direktifleri
Tesla GPU Test Sürüşü

Sunucular ve İş İstasyonları
için Tesla GPU’lar

Neden Tesla
Tesla Sunucu Çözümleri
Tesla İş İstasyonu Çözümleri
Tümleşik Geliştirme Platformu
Tesla GPU Satın Al

Tesla Haberleri ve Bilgileri

Tesla Ürün Bilgi Kaynakları
NVIDIA Araştırma
Tesla Uyarıları

Bize Çevrimiçi Ulaşın

NVIDIA Blog NVIDIA Blogu
Facebook Facebook
YouTube YouTube