GELİŞMİŞ RENDERLEME

GÖRÜNTÜLEMENİN
GELİŞTİRİLMESİ
GÖRÜNTÜLEMENİN GELİŞTİRİLMESİ

NVIDIA, en gelişmiş GPU mimarilerinden ve bilgisayar dillerinden yararlanan renderleme teknolojileri geliştirerek görüntülemeyi sürekli olarak geliştirmektedir. Bunlar Iray®, mental ray®, Material Definition Language (MDL) ve DesignWorks™ gibi yenilikçi çözümleri içerir. Çözümler, kişiselleştirilmiş renderleme uygulamaları geliştirme veya hızlandırma için kullanılan teknolojilerden önde gelen 3D tasarım ve eğlence uygulamaları ile gelen komple renderleme çözümlerine kadar geniş çeşitlilik göstermektedir. Bu teknolojiler, mümkün olan en hızlı renderleme iş akışları ile yaratıcı olanaklar geliştirmek üzere NVIDIA GPU'ların yüksek hesaplama gücü ve güvenilirliği ile NVIDIA® Quadro® VCA ve DGX-1 çözümlerinin ölçeklenebilirliğini bir araya getirmektedir.

PLUGINLERİ KULLANMAYA HAZIR MISINIZ?

Learn how NVIDIA Iray® yazılımının akışkan gerçekçiliği ve ölçeklenebilirlik sağlayan teknolojiler ile görsel tasarımda nasıl yeni bir gerçeklik oluşturduğuna bakın. Böylece, tasarımınızı geliştirirken ve sunarken görünüm ve ışıklandırmada en gelişmiş ortamı oluşturmak için heyecan verici yeni yollar elde edersiniz.

>#IRAYRENDER GALERİSİ

Twitter veya Instagram'da #irayrender etiketi ile muhteşem renderlerinizi yayınlayın, eseriniz burada gösterilebilir. Ya da görüntüleri doğrudan gönderin, NVIDIA Iray Galeride yayınlayalım.

Müşteri hikayeleri, eğitici videolar ve ürün tanıtım belgeleri dahil olmak üzere yeni içerikler görmek ve olağanüstü etkinliklere davetiyeler almak için #irayrender etiketini kullanın.

KANAL ORTAKLARI

NVIDIA, renderleme şirketleri ile GPU hesaplama geliştirme ve geleceğin GPU mimarilerini tasarlarken geribildirim sağlama konusunda birlikte çalışıyor.

DAZ 3D
mental ray
 Substance Designer

GPU Işın İzleme Kanal Ortaklarını Bul

Müşterilerimiz neler diyor:

[Iray ile] tüm bir renderleme işleminin bitmesini beklemek yerine anında fotoğraf gerçekliğinde geribildirim alıyorum

André Masmeier, 3D sanatçısı,
[zerone]

With Iray ile güneş ışığının uzun zaman dilimlerinde tasarım ile nasıl etkileştiğini görebiliyoruz

Scott DeWoody, Yaratıcı Medya Yöneticisi,
Gensler

Renderlerimizi oluşturmak için kullandığımız Iray for Rhino tasarım gereksinimlerimizde birçok sorunu çözdü

Matthew Gueller, Üst Düzey Endüstriyel Tasarımcı,
Harley-Davidson