Welcome to NVIDIA. You have been redirected based on your location. Wrong location? Select your country here.

0
Sepetiniz

Geforce® Gtx

MAX-Q TASARIMI İLE

DİZÜSTÜ OYUN BİLGİSAYARLARINI DÖNÜŞTÜRÜYOR

İlk defa, tüm GeForce GTX GPU'ları 18 mm inceliğinde dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilir. Tüm bu yenilikler, dünyanın en ince, en hızlı ve en sessiz dizüstü oyun bilgisayarlarını tasarlamaya yönelik yenilikçi bir yaklaşım olan Max-Q tarafından mümkün kılındı. Her şey dizüstü bilgisayar, çip, sürücüler, termik ve elektrik bileşenleri ve daha fazlası da dahil olmak üzere son teknoloji ince dizüstü bilgisayarda oyun deneyimi için tasarlandı.

Watch VideoTam videoyu izle
 

OYUN PERFORMANSI

İnce dizüstü oyun bilgisayarlarındaki benzersiz performansı keşfedin.

18 mm Dizüstü Oyun Bilgisayarları

Alışık Olduğunuz Performans

*4K, yüksek ayarlarda AAA başlıkları arasındaki performans ortalaması

 

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR TASARIMINA YENİLİKÇİ BİR YAKLAŞIM

Max-Q için tasarım, bütünsel bir yaklaşımdır. Her şey dizüstü bilgisayar, çip, sürücüler, termik ve elektrik bileşenleri ve daha fazlası da dahil olmak üzere son teknoloji ince dizüstü bilgisayarda oyun deneyimi için tasarlandı.

 

DAHA FAZLA PERFORMANS. DAHA AZ GÜRÜLTÜ.

Max-Q ile tasarlanan dizüstü bilgisayarlar, 40 dBA veya daha da iyi bir maksimum hedefle günümüz dizüstü bilgisayarlarının en iyi akustiklerinden bazılarına sahiptir.[1]

[1] ISO-7779 ile normal oda sıcaklıklarında ve normal oyun yüklerinde laptopun 25 cm üzerinden ölçülmüştür.

© 2017 NVIDIA Corporation. Tüm hakları saklıdır. NVIDIA, NVIDIA logosu ve GeForce; NVIDIA Corporation’un ABD ve diğer ülkelerde ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. MAXQ®, Maxim Integrated Products, Inc.'nin tescilli ticari markasıdır. Diğer şirket ve ürün adları bağlantılı oldukları ilgili şirketlerin ticari markaları olabilir.