Welcome to NVIDIA. You have been redirected based on your location. Wrong location? Select your country here.

0
Sepetiniz

GAME READY

GeForce, Oyun Demektir - GeForce GTX Oyun Bilgisayarları ve grafik kartlarıyla, dünyanın en iyi platformunda oyun oynamaya hazırsınız.

GeForce GTX 10 Serisi ile Game Ready.


Tam videoyu izle

OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS

Artık oyunlar hiç olmadığı kadar benzersiz görsellere sahip ve daha sürükleyici. Ultra ayarlar ve 60+ FPS'de oynamayı hak ediyorsunuz. Önceki nesillere göre 3 kata kadar daha fazla performansa sahip olan GeForce GTX 10 Serisi, oyunlarda en üst düzey deneyimi sunar.


Daha fazla bilgi
Watchdogs 2
Esports Ready

ESPORTS READY

eSports söz konusu olunca her milisaniye önemlidir. Girdi gecikmesi, veya tek bir resim karesinin düşmesi zafer ve yenilgi arasındaki fark anlamına gelebilir. GeForce GTX 10 Serisi grafik kartları, NVIDIA G-SYNC™ gibi çığır açan teknolojilerle en ileri performans ve sistem tutarlılığı sunmak için hassas bir şekilde geliştirilmiştir. Profesyoneller gibi oynayın.


Daha fazla bilgi

VR READY

Oyun dünyasının geleceği sanal gerçeklikte. GeForce GTX 10 Serisi platformun eşsiz performansı ve teknolojileri sanal gerçekliğin (VR) sürükleyici yeni dünyasını keşfetmenizi sağlar.


Daha fazla bilgi
VR Ready
GeForce GTX 10 SERİSİ

Tüm oyunlarda muhteşem performans ve güç verimliliği yaşayın.

GeForce GTX 1080 Daha fazla bilgi > GeForce GTX 1070 Daha fazla bilgi > GeForce GTX 1060 Daha fazla bilgi > GeForce GTX 1050 / 1050 Ti Daha fazla bilgi > GeForce GTX 10 Serisi Dizüstü Bilgisayarlar Daha fazla bilgi >
GeForce GTX