Welcome to NVIDIA. You have been redirected based on your location. Wrong location? Select your country here.

0
Sepetiniz

GEFORCE® GTX 10 SERİSİ VE NVIDIA G-SYNC™

THE INTERNATIONAL RESMİ GRAFİK PLATFORMU
DOTA TI 2017
GEFORCE GTX İLE GAME READY

The International: DOTA 2 Şampiyonası ve Team Liquid ile Team Secret gibi profesyonel elektronik spor takımları grafik platformu olarak GeForce GTX 10 Serisi grafik kartlarını ve NVIDIA G-SYNC teknolojisini tercih ediyor. GeForce GTX 10 Serisi grafik kartları, takılma ve girdi gecikmesini en aza indirmek için NVIDIA G-SYNC™ gibi çığır açan teknolojilerin yanı sıra, üst düzey performans ve sistem tutarlığı sunmak amacıyla elektronik sporlar için geliştirilmiştir. Game Ready.


GTX 10 Series
GEFORCE GTX 10 SERİSİ

NVIDIA GeForce® GTX teknolojisi en iyi PC oyun deneyimini sunuyor. DOTA 2 için GeForce GTX 10 Serisi, Laptop’lar, Battlebox ve NVIDIA G-SYNC ile Game Ready.

Daha fazla bilgi
I <3 DOTA 2 – HEDİYE

7 muhteşem ödül paketinden birini kazanma şansını yakalamak için çekilişe katılın Ödül paketlerinin içerisinde GeForce GTX ortaklarımızın sağladığı donanım ve elektronik spor formalarının yanı sıra, bir adet GeForce GTX 1080 ve seçtiğiniz resmi DOTA TI7 grafik kartı bulunuyor.

1 DOTA 2’ye olan sevginizi ve heyecanınızı gösterin.

2 Oyun içi ekran görüntüsü, video, özçekim veya dilediğiniz bir DOTA 2 eşyasının ya da hatıra aksesuarının fotoğrafını paylaşın.

3 #GameReady, #DOTA2, @NVIDIAGeForce ile çekilişe katılın.

4 Başlamak için tıklayın. Gönderilerin herkese açık olduğundan emin olun.
EN SON KATILIMLARI GÖRÜN