Welcome to NVIDIA. You have been redirected based on your location. Wrong location? Select your country here.

0
Sepetiniz

YENI EFSANELER DOGUYOR

SINIRLI BIR SÜRELIGINE, GEFORCE® GTX ALIN, DESTINY 2 SIZIN OLSUN.

GeForce GTX 10 Serisiyle Oyuna Hazir olun ve PC'de Destiny 2 oynamanin keyfini çikarin. Sinirli bir süreligine, seçkin GeForce GTX 1080 Ti veya GeForce GTX 1080 grafik karti, sistem ya da dizüstü bilgisayar satin alin, Destiny 2'ye sahip olun.

Hemen Satin Al

*Sartlara ve kosullara tabidir. Yalnizca katilimci is ortaklari.

Insanligin son güvenli sehri, acimasiz Red Legion'in heybetli komutani Ghaul'un liderliginde yogun bir istila gücü altinda. Sehrin Koruyucularinin gücünü ellerinden aldi ve hayatta kalan herkesi kaçmaya zorladi. Yikici savas yetenekleri ve silah cephaneliklerini bulmak üzere, günes sistemimizin gizemli, kesfedilmemis dünyalarina yolculuga çikacaksiniz. Red Legion'i yenilgiye ugratmak ve Ghaul ile karsilasmak üzere insanligin darmadagin olmus kahramanlarini birlestirmeli, birlikte sapasaglam ayakta kalmali ve yuvaniza yeniden kavusmak için savasmalisiniz.


OLAGANÜSTÜ 4K PC PAKETI TANITIM FILMINI IZLEYIN

NVIDIA'DAN GEFORCE GTX DESTINY 2 BUNDLE'I EDININ

GeForce GTX 10 Serisi GPU'larla Destiny 2'nin muhtesem dünyasina 4K çözünürlükte tanik olun. Inanilmaz derecede pürüzsüz ve akici oyun deneyimini NVIDIA G-SYNC™ ile yasayin ve oyunlardaki en iyi anlarinizi GeForce Experience™ kullanarak NVIDIA ShadowPlay™ ile paylasin.

GeForce GTX 1080 Ti Daha fazla bilgi >
GeForce GTX 1080 Daha fazla bilgi >
GeForce GTX 10 serisi dizüstü bilgisayarlar Daha fazla bilgi >
Destiny 2
Üzgünüz, bu promosyon bitti. Yeni promosyonlarımızı görmek için www.nvidia.com.tr adresine bakabilirsiniz.
Bungie ActiVision ESRB